درویش:بازیکنی جذب می کنیم که در شان پرسپولیس باشد

درویش:بازیکنی جذب می کنیم که در شان پرسپولیس باشد

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم معارفه از سرمربی این تیم صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - مراسم معارفه نشست خبری خوان کارلوس گاریدو سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز با حضور مدیرعامل این باشگاه آغاز شد. مراسم با شروع کلیپی از معارفه سرمربی اسپانیایی سرخ پوشان آغاز شد و سپس درویش و گاردیو قرارداد رسمی باشگاه پرسپولیس با سرمربی جدید خود را به ثبت رساندند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این مراسم اظهار داشت: در باشگاه پرسپولیس پس از اینکه چندین گزینه را مورد بررسی قرار دادیم، در نهایت به خوان کارلوس گاریدو رسیدیم. چندین بار با وی جلسه داشتیم که در نهایت بعد از تفاهم با این مربی به توافق رسیدیم و قرارداد خود را امضا کردیم.

وی افزود: امیدوارم با حمایت و همدلی همیشگی بتوانیم به آن چیزی که هواداران توقع دارند برسیم و قهرمانی های مختلفی را به ارمغان بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با عملکرد این تیم در بازار نقل وانتقالات اظهار داشت: چند بازیکن مد نظر ما بودند که با آن ها وارد مذاکره شدیم. با گاریدو در این خصوص مشورت کردیم و توافقات حاصل شده است. با هماهنگی این مربی در پست هایی که بازیکنان جدا شدند افرادی را جذب خواهیم کرد که در شأن نام پرسپولیس باشند.

درویش در رابطه با وضعیت مالکیت باشگاه گفت: بانک شهر قبل از اینکه متولی ما باشد همیشه همراه ما بوده و همواره به ما کمک کرده است. بعد از واگذاری، متولی باشگاه کنسرسیوم بانک ها شدند اما در این شرایط نیز همچنان بانک شهر همراه ما بوده است. برای اولین بار ما توانستیم با کمک این بانک بدهی تمامی بازیکنان را پرداخت کنیم. امیدوارم سایر بانک ها نیز وارد میدان شوند و پرسپولیس را کمک کنند.

وی در مورد وضعیت مدافع قطری پرسپولیس گفت: چندین باشگاه قطری برای جذب عبدالکریم حسن به ما پیشنهاد دادند و مدیران دو باشگاه به ایران آمدند. ما به آنها گفتیم هم از کیفیت او راضی هستیم و هم او ارتباط خوبی با هواداران دارد. ما به آنها گفتیم فعلا شرایط جدایی میسر نیست. خودش علاقه مندی به پرسپولیس را اعلام کرده اما با توجه به حضور در کشورش مایل به جدایی ست اما ما وی را راضی کردیم تا در پرسپولیس بماند تا شرایط در آینده برای جدایی وی اگر ممکن بود، این اتفاق محقق شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص خرید رامین رضاییان گفت: خود من سعی کردم حرفه ای رفتار کنم و با بازیکنی که قرارداد دارد وارد مذاکره نشوم. با توجه به اینکه باشگاه سپاهان اعلام کرده وی قرارداد دارد، اخلاقی و درست نیست با او وارد مذاکره شویم.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب