سپاهان جانشین رامین رضاییان را پیدا کرد

سپاهان جانشین رامین رضاییان را پیدا کرد

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه سپاهان با یک مدافع راست برای جایگزین کردن رامین رضاییان به توافق نهایی دست یافت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - رامین رضاییان پس از دو سال حضور در سپاهان تصمیم به جدایی گرفت و پس از فینال جام حذفی اعلام کرد به طور قطعی از جمع طلایی پوشان خواهد رفت که این باشگاه نیز برای انتخاب جایگزین وی اقدام نمود و خیلی زود با گزینه جانشینی وی به توافق رسید.

مجید عیدی که طی دو فصل اخیر لیگ برتر فقط در یک دیدار از 60 مسابقه حضور نداشته و در سایر بازی ها برای ملوان انزلی به میدان رفته و عملکرد موثری در سمت راست خط دفاعی این تیم ارائه داده، جدی ترین گزینه جانشینی رامین رضاییان است.

باشگاه سپاهان با مدافع راست تند و تیز ملوان انزلی مذاکرات مثبتی انجام داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی این بازیکن را به خدمت می گیرد و جایگزین رامین رضاییان خواهد کرد.

مجید عیدی که در فصل اخیر لیگ برتر یک گل به ثمر رساند و پنج پاس گل داد، یکی از نقاط قوت قوهای سپید به حساب می آمد ولی با توجه به پایان قراردادش و دوران حضور سربازی در این تیم، تصمیم به جدایی گرفته و احتمالا راهی سپاهان می شود.

گفته می شود باشگاه سپاهان تاکنون به توافق نهایی با جواد آقایی پور و یک بازیکن دیگر رسیده که مجید عیدی نیز به این جمع اضافه شده است.

 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب