دروازه بان پرسپولیس: دلم نیامد فسخ کنم - گفتند فردا باشگاه باشم
سرویس ورزشی - باشگاه پرسپولیس از دروازه‌بان خود خواسته تا مراحل فسخ قراردادش را فردا دوشنبه انجام بدهد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - احمد گوهری پس از یک سال و نیم بازی برای پرسپولیس، فصل قبل به عنوان بازیکن قرضی برای آلومینیوم اراک به میدان رفت و شرایط خوبی همراه با این تیم داشت، اما شرایط بازگشتش به جمع سرخ پوشان فراهم نیست و به همین دلیل به زودی قراردادش فسخ می شود.

احمد گوهری در خصوص وضعیت همکاری اش با پرسپولیس به ورزش سه گفت: من پس از پایان فصل و به دلیل اینکه حضور قرضی ام در آلومینیوم اراک تمام شده بود، دوباره بازیکن پرسپولیس محسوب می شدم و حتی با وجود شرایط لازم برای فسخ قراردادم، این کار را انجام ندادم.

او در خصوص اینکه دلیل عدم فسخ قراردادش با پرسپولیس طی روزهای گذشته چه بود، ابراز کرد: من مدت ها شرایط فسخ قرارداد یک طرفه با پرسپولیس را داشتم و هیچ مشکلی برای انجام این کار وجود نداشت. حتی دو بار هم به سازمان لیگ رفتم، اما دلم نیامد که قراردادم را فسخ کنم و می خواستم در فضایی دوستانه این کار صورت بگیرد و هواداران را ناراحت نکنم.

این دروازه بان یادآور شد: هواداران پرسپولیس در دو سال و نیم گذشته و به ویژه روزهای اخیر لطف و محبت زیادی به من داشتند و بنده را شرمنده کردند. من هم وقتی دیدم پرسپولیس فعلا بدون دروازه بان است، قراردادم را فسخ نکردم و این موضوع را به باشگاه هم گفتم ولی امروز با من تماس گرفتند و برای فسخ قرارداد اعلام آمادگی نمودند!

گوهری در واکنش به اینکه خودش در اینستاگرام از پرسپولیس خداحافظی کرده ولی مسئولان این باشگاه گفته اند فعلا فسخ قرارداد صورت نگرفته، گفت: بله، کاملا این موضوع درست است و بنده هم اشاره کردم که گفته اند فردا این اتفاق می افتد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب