آقایان برای جانشینی پیروانی دندان تیز نکنند  -  یک بازیکن پرسپولیس انژی مثبت زیادی دارد و باید بماند
سرویس ورزشی - پایان رافت پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به مسابقات یورو قهرمانی جام ملتهای اروپا گفت: من مسابقات یورو را پیگیری می کنم سطح بازی ها و کیفیت اش خوب است. همه چی ایده آل پیش می رود. ولی انتظار داشتم عدالت رعایت می شد و پنالتی آلمان برابر اسپانیا را داور می گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - پایان رافت در گفت وگو با همشهری آنلاین تاکید کرد: اگر آن پنالتی آلمان گرفته می شد الان این تیم آلمان بود که به نیمه نهایی و احتمال قوی به فینال می رفت. آلمان شرایط بهتری داشت و تا فینال حقش بود که برود. با این حال وقتی چنین اشتباهاتی هم رخ می دهد می بینیم که بازیکنان حرفه ای برخورد می کنند. در مورد همین پنالتی نگرفته شده آلمان دیدیم چند مورد بازیکنان صحبت کردند و تمام شد.

رافت اضافه کرد: بزرگترین حاشیه مسابقات یورو اروپا همین نگرفتن پنالتی آلمان در بازی با اسپانیا بود که کاش اتفاق نمی افتاد.

این کارشناس فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که کدام تیم قهرمان یورو می شود گفت: به نظر من اسپانیا و هلند می توانند به فینال بروند البته فوتبال است و دقیق نمی توان پیش بینی کرد اما هلند و اسپانیا فوتبال زیباتری بازی می کنند.

وقتی خواستیم از رافت در مورد شرایط حضور کارلوس گاریدو سرمربی جدید پرسپولیس سوال کنیم او گویی از برخی تحرکات پشت پرده پیرامون احتمال تغییر افشین پیروانی از پست سرپرستی پرسپولیس آگاهی داشت . رافت می خواست ابتدا در این مورد صحبت کند و تاکید کرد: من در ابتدا می خواهم یک تشکر ویژه ای از آقای پیروانی داشته باشم. چراکه واقعا مظلوم واقع شده است. وقتی تیم پرسپولیس قهرمان می شود همه فقط بازیکنان و مربی را می بینند و مدیریت را نمی بینند. برای همین من می خواستم از آقای پیروانی تشکر کنم.

همه پیشکسوتان و هواداران از او رضایت کامل دارند. او یک تنه جلوی همه حاشیه ها ایستاد و خیلی مواقع حرف شنید و ناملایمتی دید اما خودش را سپر قرارداد تا به پرسپولیس آسیبی نرسد. او عاشق پرسپولیس است از مسوولان خواهش می کنم این موضوع را مدیریت کنند تا پیروانی در پست خودش بماند.

کسانی که به دنبال جدایی پیروانی هستند نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود. پیروانی باید در پست خودش که حساس و مهم است ابقا شود و حتما هم این اتفاق خواهد افتاد. دوستان هم یک جا بنشینند وحاشیه درست نکنند. دندان هم برای جانشینی پیروانی تیز نکنند. سابقه شان مشخص است.

او سپس با اشاره به جلسه معارفه کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس تاکید کرد: گاریدو مربی خوبی است. از فوتبال آسیا شناخت دارد اما از فوتبال ایران شناختی ندارد. با این حال اهداف مشخصی در پرسپولیس دارد. خودش هم از امکانات پرسپولیس راضی بوده است. فکر می کنم پرسپولیس با گاریدو در آسیا موفق می شود در لیگ که چندین سال است قهرمان می شویم یادم رفت به آن اشاره کنم. اما در آسیا با وجود غول های عربستانی و قطری و حتی تیم های شرق آسیا می توان موفق بود.

این پیشکسوت تیم پرسپولیس درخصوص جدایی بازیکنانی نظیر دانیال اسماعیلی فر، مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند تصریح کرد: هیچ مشکلی نیست. اگر یادتان باشد پرسپولیس همیشه در بازی های حساس عملکرد بهتری داشته است چراکه هواداران بیشمار از این تیم حمایت کردند. تا این هواداران هستند هیچ آسیبی به پرسپولیس نمی رسد. آقایان نگران نباشند. چه با این ها چه بدون این ها پرسپولیس روند خوب خودش را ادامه خواهد داد.

او با اشاره به جدایی احتمالی عبدالکریم حسن مدافع قطری که از تیم العربی پیشنهاد جدی دارد گفت: عبدالکریم مهره خیلی خوبی است. تاثیرگذاری زیادی دارد. او بازیکنی است که به تیم انرژی مثبت می دهد. بعضی بازیکنان از بهترین های تیم هستند اما به تیم انرژی منفی می دهند. امیدوارم امسال هم در پرسپولیس بماند گرچه خودش هم دوست دارد به قطر برود اما امیدوارم او و خانواده اش را راضی کنند که بماند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب