وسط نقل و انتقالات؛ سفر رییس هیات مدیره استقلال به چین!

وسط نقل و انتقالات؛ سفر رییس هیات مدیره استقلال به چین!

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سفر احمد شهریاری به چین در گرماگرم نقل و انتقالات جالب به نظر می‌رسد!

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - درست در روزهایی که استقلال باید به لطف مالک متمول خود، سرگرم خرید بازیکن باشد، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال که با حفظ سمت، نماینده تام الاختیار هلدینگ خلیج فارس در باشگاه استقلال است، به چین سفر کرد.

 کمتر کسی است که نداند شنبه در جلسه هیات مدیره جدید باشگاه استقلال، احمد شهریاری به عنوان رییس هیات مدیره و فرشید سمیعی به عنوان مدیرعامل انتخاب شدند اما معرفی آنها به آینده موکول شد چرا که از یک سو سهامداران باشگاه استقلال بابت انتخاب سمیعی، حیدرزاده، کارخانه و افضلی به جای نمایندگان آنها جهت عضویت در هیات مدیره از شهریاری دلخور هستند و از طرف دیگر، نهاد ریاست جمهوری هر گونه عزل و نصب را برای دستگاه های اجرایی ممنوع کرده است.

اما آخرین خبر از رییس جدید هیات مدیره استقلال اعجاب انگیز است. احمد شهریاری که نماینده تام الاختیار هلدینگ خلیج فارس در باشگاه استقلال است، به گفته منابع خبری نزدیک به باشگاه استقلال، روز گذشته به چین سفر کرد. آن هم درست وسط نقل و انتقالات و در روزهایی که استقلال نیاز دارد با کمک مالک متمول خود در بازار نقل و انتقالات دست به خریدهای باارزش بزند.

احمد شهریاری که رییس پارک های پتروشیمی، یکی از 64 شرکت زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس است، درگیری های کاری زیادی در این شرکت دارد و احتمالا سفر به چین هم مرتبط به همین درگیری هاست!

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب