عکس -  صندلی های (سوپر وی آی پی) فقط برای میلیونرها!

عکس - صندلی های (سوپر وی آی پی) فقط برای میلیونرها!

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - رئال مادرید ۳۰۰ صندلی سوپر وی‌آی‌پی را برای میلیونرها در سانتیاگو برنابئو قرار داده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را به یکی از منابع اصلی درآمد خود تبدیل کرده است. این ورزشگاه علاوه بر درآمدزایی در روزهای مسابقه، جاذبه ها و رویدادهای جدیدی را نیز ارائه می کند تا در تمام روزهای سال و به روش های مختلف درآمد کسب کند. در طول بازسازی، این باشگاه فرصت را غنیمت شمرده و تعداد صندلی های وی آی پی را افزایش داده است.

در گزارش ورزش سه آمده است: تعداد باکس های ویژه هم افزایش یافته است، مانند اسکای بار مشهور در سمت غرب که در آغاز فصل آینده افتتاح خواهد شد. با این حال، ویژه ترین صندلی ها در اولین آمفی تئاتر قرار دارند.

بر اساس گزارش ها، رئال مادرید ۳۰۰ صندلی «سوپر وی آی پی» ایجاد کرده است. این صندلی ها از سکوهای معمولی جدا هستند و بهترین دید ممکن به زمین را دارند، و بخشی از ویژه ترین منطقه در کل ورزشگاه را تشکیل می دهند. دارندگان این صندلی ها از غذا و محصولات انحصاری، تجربه های منحصر به فرد، نمایش های زنده و همچنین فضایی برخوردار خواهند بود که میزبان شخصیت های مهم ملی و بین المللی است.

عکس -  صندلی های (سوپر وی آی پی) فقط برای میلیونرها!

هدف از ایجاد این باکس های ویژه، ایجاد یک فضای بی سابقه است، مکانی برای میلیونرها. مکانی که میزبان افراد ثروتمند بین المللی و برخی از مهم ترین بازرگانان اسپانیا است. رئیس هیئت مدیره، مدیران عامل شرکت ها و سایر اعضای انحصاری که از مجموعه ای از تجملات برخوردار خواهند بود که در سایر باکس ها وجود ندارد. منابع باشگاه می گویند: «این قسمت بهترین و لوکس ترین بخش ورزشگاه است.»

اما همه این ها هزینه ای دارد و ارزان نیست. فقط برای ورود به این باشگاه انحصاری برای ۳۰ سال آینده، هر عضو باید مبلغی حدود ۲۵۰ هزار یورو بپردازد و همچنین هزینه سالانه صندلی ها را پرداخت کند. علاوه بر مسابقات، این هزینه به آنها دسترسی به سایر رویدادهایی را که در سانتیاگو برنابئو برگزار می شود نیز می دهد. رئال مادرید همچنین قصد دارد پارکینگ اختصاصی برای آنها فراهم کند.

عکس -  صندلی های (سوپر وی آی پی) فقط برای میلیونرها!

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب