سرمربی طارمی، گران ترین مرد سری آ!

سرمربی طارمی، گران ترین مرد سری آ!

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سیمونه اینزاگی قرار است با امضای قرارداد جدید با اینتر، به پردرآمدترین مربی سری آ تبدیل شود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - بر اساس گزارش جانلوکا دی مارتزیو و اسکای اسپورت ایتالیا، مربی قهرمان اسکودتو قرار است قرارداد جدید دو ساله ای را امضا کند که تا تابستان سال ۲۰۲۶ اعتبار خواهد داشت.

به نقل از ورزش سه، گفته می شود این مربی ۴۸ ساله دستمزد ۶.۵ میلیون یورو در هر فصل را دریافت خواهد کرد که شامل بندهای پاداش نمی شود و حتی از قرارداد ۶ میلیون یورویی (به علاوه پاداش) آنتونیو کونته با ناپولی نیز بیشتر است.

انتظار می رود اینتر تا روز چهارشنبه کار تمدید قرارداد را به پایان برساند و به زودی بیانیه رسمی آن منتشر شود. قرارداد فعلی مربی تا پایان فصل آینده، یعنی تابستان ۲۰۲۵، اعتبار دارد.

اینزاگی به مدت چند ماه در مورد تمدید قرارداد در حال مذاکره بوده است، اما بعید بود که پیش از پایان فصل ۲۴-۲۰۲۳ با تیمش به توافق کامل برسد.

اینتر در نهایت فصل گذشته سری آ را با اختلاف ۱۹ امتیازی نسبت به میلان، رقیب خود، به پایان رساند و با ۹۴ امتیاز در مقابل ۷۵ امتیاز قهرمان این رقابت ها شد.

اینزاگی همچنین فصل قبل به اینتر کمک کرد تا برای اولین بار در بیش از یک دهه اخیر به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابند، اما در نهایت در مقابل منچستر سیتی مغلوب شدند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب