بازگشت سید حسین به استقلال در هاله ای از ابهام!

بازگشت سید حسین به استقلال در هاله ای از ابهام!

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - نه استقلال و نه شماره یک این تیم هنوز تکلیف خودشان را نمی‌دانند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - سیدحسین حسینی اکنون در یک بلاتکلیفی محض با باشگاهش استقلال به سر می برد و به طور دقیق روشن نیست که فصل بعد در ترکیب آبی ها خواهد بود یا خیر؟! در همین حال مدیران باشگاه استقلال نیز اقدام به جذب دروازه بانی از کشور بوسنی کرده اند تا احیاناً اگر مجوز بازگشت حسینی به تمرینات این تیم صادر نشد، بتوانند از دروازه بان خارجی استفاده کنند و فصل بعد بدون گلر نباشند. با این حال حسینی امیدوار است مشکلاتی که به وجود آمده در روزهای باقی مانده حل شود تا او بتواند در تمرینات استقلال حاضر شده و یک فصل دیگر در ترکیب این تیم باشد. حسینی برای اینکه آمادگی ذهنی و بدنی خود را از دست ندهد، این روزها در کمپ ناصر حجازی به طور اختصاصی در حال تمرین است.
حسینی به طور مداوم در کمپ حاضر می شود و تمرینات خود را پی می گیرد تا بعد از صدور مجوز بتواند در ترکیب استقلال قرار بگیرد، اما اینکه چه زمان مجوز بازگشت آقای شماره یک صادر شود، روشن نیست و برخی معتقدند که شاید حسینی با شروع تمرینات استقلال نتواند به این مهم دست یابد و چند هفته ای رسیدگی به برخی مشکلاتی که برای او به وجود آمده، طول بکشد.
آنچه مسلم است مدیران باشگاه استقلال نیز باید به سرعت تکلیف این موضوع را مشخص کنند، اما در روزهای اخیر مدیران آبی ترجیح داده اند کمتر پیرامون این ماجرا صحبت کنند تا همه چیز به شکل مطلوب و در آرامش به نفع گلر آبی پیش برود و مجوز صادر شود. هرچند که این بازگشت قطعی هم نیست.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب