با 12 گل در 36 بازی؛ پرسپولیس نه، بفرمایید امارات!

با 12 گل در 36 بازی؛ پرسپولیس نه، بفرمایید امارات!

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - محمدرضا آزادی، مهاجم نساجی که یک دوره ناموفق در استقلال داشت قید یک دوره حضور در پرسپولیس را زد و راهی امارات شد

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - محمدرضا آزادی، مهاجمی که از اولین روزهای نقل وانتقالات تابستانی نامش در حوالی باشگاه پرسپولیس شنیده می شد بالاخره با باشگاه العروبه امارات قرارداد بست و از لیگ برتر ایران رفتنی شد. بعد از شهریار مغانلو که تصمیم گرفته برای بازی در لیگ امارات از سپاهان جدا شود، آزادی دومین مهاجمی است که امسال لیگ ایران را به مقصد امارات ترک می کند.

مغانلو که با ۱۶گل آقای گل لیگ برتر ایران بود و آزادی هم با ۸گل یکی از برترین گلزنان لیگ و بهترین گلزن تیم نساجی است. آزادی مهاجمی است که از اولین روزهای نقل وانتقالات صحبت هایی درباره علاقه باشگاه پرسپولیس به او شنیده می شد. این مهاجم سابقه بازی در استقلال را هم دارد اما در جمع آبی ها فرصت چندانی به او نرسید و در فصلی که استقلال با فرهاد مجیدی قهرمان لیگ شد آزادی نتوانست بیشتر از ۲بازی فرصت حضور در ترکیب را پیدا کند. او بعدا به آلومینیوم رفت و در فصل دوم حضور در این تیم توانست درخشش خوبی داشته باشد و گل های زیادی بزند.

سیدمهدی رحمتی به امید تکرار این درخشش، آزادی را همراه با خودش از اراک به قائمشهر برد و اگرچه خود رحمتی در تیم جدید موفق نبود اما آزادی توانست آمار گلزنی اش را نسبت به اراک ارتقا بدهد. این مهاجم در ۲۷بازی لیگ برتری برای نساجی (۲۵بازی فیکس) به ۸گل رسید و در ۶بازی آسیایی هم موفق به زدن ۴گل برای نساجی چی ها شد. او با این آمار گلزنی در پایان فصل نمره ۷.۱۱ را از سایت متریکا دریافت کرد. نمره ای که آزادی را در میان نساجی چی ها به رتبه سوم لیگ رساند و در جمع کلی بازیکنان لیگ هم جایگاه شصت وپنجم را به او بخشید. دیگر باید پذیرفت که خروجی های لیگ ایران و بازیکنانی که از این لیگ به امارات و قطر صادر می شوند در همین حد و حدود هستند. بازیکنانی که بعید است هیچ گاه به بازیکن اصلی تیم ملی بدل شوند اما در سطح لیگ ایران درخشان هستند و امیدوارند این درخشش را در لیگ های اطراف هم تکرار کنند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب