عکس -  نخستین واکنش حزباوی به رفتار نژادپرستانه قطری ها

عکس - نخستین واکنش حزباوی به رفتار نژادپرستانه قطری ها

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مدافع ایرانی پس از پایان کارش در السد تصویر معناداری از خود منتشر کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - محمدامین حزباوی که پس از درخشش در دو مسابقه آسیایی فولاد خوزستان در فصل 23-2022 و مسابقات تیم جوانان ایران در جام ملت های آسیا مورد توجه باشگاه السد قرار گرفت و سال گذشته با انتقالی یک میلیون دلاری راهی قطر شد، خیلی زود به پایان کارش در این تیم رسید.

به نقل از ورزش سه باشگاه السد که سال گذشته با انتقالی جالب توجه و در حالی که حزباوی فقط 20 سال سن داشت را به خدمت گرفت، شب گذشته پایان همکاری خود را با این مدافع ملی پوش ایران اعلام کرد که اکنون واکنش او را به دنبال داشته است.

حزباوی که به خاطر عدم پذیرش تابعیت قطری و حضور در تیم ملی این کشور قراردادش فسخ و از السد کنار گذاشته شد، اکنون تصویر جالب توجهی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و به نوعی نسبت به پایان کارش در تیم قهرمان لیگ ستارگان واکنش نشان داده است.

عکس -  نخستین واکنش حزباوی به رفتار نژادپرستانه قطری ها

این مدافع ایرانی که طی یک سال اخیر دو بازی ملی هم انجام داده و در 19 مسابقه لیگ ستارگان قطر نیز به میدان رفت و دو قهرمانی در یک سال اخیر در رقابت های باشگاهی همراه با السد به دست آورد، اکنون تصویری با پیراهن تیم ملی منتشر کرده تا نشان بدهد اولویت او چه چیزی است و همین موضوع موجب فسخ قراردادش شده است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب