همکاری شفر با فدراسیون کویت

همکاری شفر با فدراسیون کویت

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی اسبق تیم استقلال در آستانه همکاری با فدراسیون فوتبال کویت قرار دارد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - ؛ وینفرد شفر سرمربی پیشین استقلال و تیم های ملی کامرون، جاماییکا و تایلند در آستانه همکاری با فدراسیون فوتبال کویت قرار دارد.

شفر با تیم ملی کامرون قهرمان آفریقا شد، با تایلند به نایب قهرمانی جنوب شرق آسیا رسید و با جاماییکا نیز قهرمانی جام کاراییب و نایب قهرمانی جام طلایی کونکاکاف را به دست آورد.

این مربی آلمانی در سطح باشگاهی علاوه بر قهرمانی جام حذفی ایران با استقلال، با الاهلی قهرمانی لیگ امارات، با العین قهرمانی جام رئیس دولت، جام اتصالات و سوپر جام امارات را نیز کسب کرده است.

شفر با توجه به همین سوابق و تجربیات، حالا در آستانه همکاری با فدراسیون فوتبال کویت جهت بالابردن سطح فوتبال در این کشور قرار دارد.

بر اساس صحبت های انجام شده بین دو طرف، شفر برنامه ای با ۳۰ سرفصل را برای توسعه کل فوتبال کویت از جمله حمایت و همکاری برای توسعه و پیشرفت آکادمی های فوتبال، رشد فوتبال در مدارس تحصیلی و مدارس فوتبال، بالارفتن سطح فوتبالی باشگاه ها در رده های سنی مختلف و همین طور تیم های ملی از پایه تا تیم اول به همراه یک استراتژی بلند مدت برای تقویت و افزایش روابط بین المللی و تبادل دانش و رشد بیشتر جامعه فوتبال کویت را ارائه کرده است.

فوتبال کویت در سال های گذشته، جزو تیم های برتر آسیا بود و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال این کشور قصد دارد در رویکرد جدید خود دوباره به سطح اول آسیا بازگردد.

منبع: فارس

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب