وقتی اسطوره پرسپولیس گاریدو را به هندوانه دربسته تشبیه کرد

وقتی اسطوره پرسپولیس گاریدو را به هندوانه دربسته تشبیه کرد

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گاریدو مانند اوسمار هندوانه در بسته است و نمی توان اکنون درباره عملکرد او نظر داد و او حداقل به ۳ الی ۴ ماه زمان نیاز دارد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - ؛ علی پروین در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: سال گذشته وقتی نحوه بازی تیم پرسپولیس را مشاهده کردم گفتم که این تیم قهرمان می شود و در آخر هم چنین اتفاقی رخ داد. به نظرم در بازی نیمه نهایی یورو بین فرانسه و اسپانیا از نظر من اسپانیا برنده بازی خواهد بود چون واقعاً این تیم زیبا بازی می کند.

او ادامه داد: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با توجه به اینکه به مالکان جدید خود واگذار شده اند دیگر مشکل مالی ندارند و به نظرم خصوصی سازی بهترین کاری بود که مسئولان برای استقلال و پرسپولیس انجام دادند.

پروین افزود: زمان ما بازیکنان به عشق پیراهن تیم ها بازی می کردند اما اکنون پول حرف اول را می زند و بازیکنان هم حق دارند. هر دو تیم استقلال و پرسپولیس باید بازیکن بزرگ جذب کنند تا فوتبال ملی ایران پیشرفت کند.

او در رابطه با «خوان کارلوس گاریدو» سرمربی جدید پرسپولیس گفت: او مانند هندوانه در بسته می ماند و دقیقاً مانند «اوسمار» می ماند و باید دید شرایط برای او چگونه خواهد بود و حداقل برای شناخت فوتبال ایران به ۳ الی ۴ ماه زمان نیاز دارد.

منبع: مهر

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب