تصویر  -  روایت جالب از تصویر خاص مسی و پسر طلایی

تصویر - روایت جالب از تصویر خاص مسی و پسر طلایی

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - خوان مونفورت، عکاس عکس‌های معروف لیونل مسی و لامین یامال، از چالش‌های ثبت این تصاویر صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در روزهای اخیر عکس های بسیار جالبی از لیونل مسی به همراه لامین یامال منتشر شده اند. در این عکس ها ستاره آرژانتینی بارسلونا در اوایل حضورش در این باشگاه است و در کنار لامین یامال که یک نوزاد است، ایستاده است.

به گزارش ورزش سه، در مصاحبه ای با خوان مونفورت، عکاس این تصاویر، او درباره چالش های گرفتن این عکس صحبت کرد. مونفورت بیان کرد که گرفتن این تصاویر بسیار دشوار بوده و او برای آن بسیار تلاش کرده است. او توضیح داد که مسی در آن زمان بسیار خجالتی بود و وقتی با نوزادی کوچک در یک وان پلاستیکی پر از آب و در کنار مادرش قرار گرفت، در ابتدا تعامل زیادی وجود نداشت. اما کم کم، اوضاع بهتر شد و در نهایت، عکس بسیار خوبی گرفته شد.

او گفت: «گرفتن آن عکس دشوار بود. می توان گفت که برای گرفتن آن، خیلی زحمت کشیدم. مسی هنوز هم خجالتی است؛ اما زمانی که تازه کارش را شروع کرده بود، بسیار خجالتی تر بود و وقتی خودش را با نوزادی کوچک در یک وان پلاستیکی پر از آب و در کنار مادرش می دید، نمی توانست کاری کند. در ابتدا، ارتباط زیادی وجود نداشت. این برای همه سخت بود. اما کم کم، اوضاع بهتر شد و در نهایت، عکس بسیار خوبی گرفته شد.»

او همچنین افزود: «عکسی که من گرفتم، چیزی باورنکردنی است. آن زمان، هیچ کس نمی توانست تصور کند که این نوزاد چه کسی خواهد شد و شما هم نمی توانستید بدانید که مسی به چه کسی تبدیل خواهد شد. ما در مورد سال ۲۰۰۷ صحبت می کنیم. آن زمان، مسی تازه در بارسلونا شروع به کار کرده بود. سرنوشت در اینگونه موارد نقش مهمی ایفا می کند.»

تصویر  -  روایت جالب از تصویر خاص مسی و پسر طلایی

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب