چالش جدید استقلال و کاپیتان چیست؟

چالش جدید استقلال و کاپیتان چیست؟

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - مجوز بازگشت سیدحسین صادر شده اما چالش جدیدی پیش روی دروازه‌بان و باشگاه وجود دارد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - مجوز بازگشت سیدحسین حسینی به استقلال صادر شده و این دروازه بان منعی برای حضور در تمرینات استقلال ندارد. استقلال از عصر سه شنبه تمرینات خود را شروع کرد که سیدحسین حسینی یکی از غایبان بود؛ موضوعی که باعث شد برخی تماشاگران استقلال مقابل درب کمپ ناصر حجازی با شعارهای حمایتی خواستار بازگشت این دروازه بان به تمرینات شوند. ماجرای غیبت اخیر حسینی در تمرین استقلال اما ارتباطی به مسائل حاشیه ای که پیش تر به آن اشاره شد، ندارد و این دروازه بان منعی برای حضور در تمرینات استقلال نخواهد داشت اما اینکه چرا حسینی ترجیح داده با وجود صدور مجوز حضورش در تمرینات از اضافه شدن به دیگر بازیکنان خودداری کند، به مسائل مالی میان دو طرف ارتباط دارد.

ظاهراً باشگاه استقلال هنوز نتوانسته مطالبات این بازیکن را پرداخت کند و حسینی انتظار دارد قبل از حضور دوباره اش در تمرینات از لحاظ مالی راضی شود. در همین راستا به مدیران استقلال پیغام داده که این موضوع را حل کنند و مسئولان باشگاه استقلال نیز درتلاشند طی روزهای آتی زمینه ساز حضور آقای شماره یک در تمرینات شوند تا از حیث داشتن یک دروازه بان باتجربه با مشکلی مواجه نشوند. حسینی ابتدای فصل جاری راضی شد بخشی از مطالبات خود را ببخشد. در واقع دروازه بان استقلال قصد داشت با این اقدام حسن نیت خود را به هوادارانی که ابتدای فصل مخالف حضورش در استقلال بودند و همچنین مسئولان نشان دهد و به همین دلیل راضی شد بخشی از دستمزدش را کاهش دهد اما دروازه بان استقلال همچنان طلب هایی از فصول قبل داشت که این مطالبات پرداخت نشده است.

حالا نیز حسینی به دنبال گرفتن آن مبالغی است که از مدت ها قبل باید به حسابش واریز می شد اما به هر دلیل این کار انجام نشده است. در واقع اکنون توپ به نوعی در زمین باشگاه استقلال افتاده و در شرایطی که مجوز حسینی برای حضور در تمرینات صادر شده اما این دروازه بان قصد ندارد تا تسویه حساب با تیمش تمرین کند. باید دید مدیران باشگاه استقلال چه زمان این مشکل را از میان خواهند برداشت و یا اینکه در مذاکرات آتی چگونه می توانند حسینی را برای حضور دوباره در تمرینات راضی کنند تا استقلال خیالش بابت داشتن شماره یک راحت باشد. ناگفته نماند که مدیران استقلال با یک گلر از کشور بوسنی نیز مذاکره کرده اند اما حضور این دروازه بان در استقلال در هاله ای از ابهام قرار دارد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب