پدیده مورد نظر پرسپولیس در آستانه ی “هایجک” شدن!

پدیده مورد نظر پرسپولیس در آستانه ی “هایجک” شدن!

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - به نظر می‌رسد مهدی لیموچی با مسئولان سپاهان به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد پیراهن این تیم را می‌پوشد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - بعد از درخشش در آلومینیوم اراک، مهدی لیموچی به بازیکن مهمی در فصل نقل و انتقالات تبدیل شد. بازیکنی که بند فسخ ۴ میلیاردی در قراردادش وجود داشت اما گویا در سازمان لیگ ثبت نشده بود. به همین دلیل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان برای جذب لیموچی مجبور شدند با باشگاه آلومینیوم وارد مذاکره شوند.

به نقل از ایرنا تا چند روز قبل خیلی ها انتقال لیموچی به پرسپولیس را تمام شده می دانستند و اعتقاد داشتند او برای عضویت در این تیم به توافق نهایی رسیده. حالا اما اخبار دیگری به گوش می رسد. گویا در یکی دو روز اخیر مسئولان سپاهان با مدیریت آلومینیوم اراک توافق کرده اند تا رضایت نامه لیموچی به نام باشگاه اصفهانی صادر شود.

گویا لیموچی هم که پیشتر گفته بود به پرسپولیس علاقه مند است، حالا تأکید کرده که به خاطر بحث فوتبالی دوست دارد به سپاهان برود و فوتبال خود را در اصفهان ادامه بدهد. باید ببینیم آیا مدیران پرسپولیس دوباره تلاشی در این زمینه انجام می دهند یا لیموچی راهی سپاهان خواهد شد؟

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب