علیرضا جهانبخش نخستین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ مکزیک می شود؟
سرویس ورزشی - علیرضا جهانبخش نه قصدی برای بازگشت به ایران دارد و نه می‌خواهد پیشنهاد مکزیکی‌ها را بپذیرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - علیرضا جهانبخش در خصوص پیشنهاد اغوا کننده مکزیکی ها صحبت کرد و البته تاکید کرد از ایران هم پیشنهاداتی دارد.

روزنامه ایران ورزشی با علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره آینده کاری اش به گفتگو پرداخته که در ادامه می خوانید:

هنوز هیچ بازیکنی از فوتبال ایران در لیگ مکزیک بازی نکرده است؛ این پیشنهاد تا چه اندازه صحت دارد و آیا قرار است اولین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ مکزیک باشی؟

این پیشنهاد صحت دارد و مکزیکی ها چنین پیشنهادی را به من ارائه داده اند، اما آن سمت ها نمی روم!
پس پیشنهاد مکزیکی ها را تأیید می کنی؟

بله درست است؛ اتفاقاً مکزیکی ها پیشنهاد خیلی خوب و اغواکننده ای ارائه کردند، اما همان طور که گفتم تصمیمی برای بازی در این کشور ندارم و فعلاً به آن سوی دنیا نمی روم!
هدفت برای فصل جدید بازی در لیگ کدام کشور است؟

پیشنهاداتی به دستم رسیده است، ولی تصمیم دارم اگر شرایط فراهم باشد در اروپا بمانم و به کارم در لیگ های اروپایی ادامه بدهم.
یعنی امکان دارد در هلند بمانی و در همین کشور به بازی ادامه بدهی؟

هیچ چیز معلوم نیست. شاید چنین تصمیمی هم باشد، اما فعلاً می خواهم در فوتبال اروپا بمانم.
صحبت هایی هم از پیشنهادات داخلی از جمله حضورت در استقلال مطرح شده است. در این مورد به دفعات اعلام کردی قصدی برای بازگشت نداری. هنوز بر سر حرفت هستی؟

بله همین طور است و فعلاً برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارم.
درباره پیشنهاد تیم مکزیکی به جهانبخش ذکر این نکته جالب است که کروز آزول یکی از تیم های قدیمی مکزیک است که توانسته است ۹ بار قهرمان لیگ این کشور شود و چهار مرتبه نیز در جام حذفی، کاپ قهرمانی را بالای سر برده است. همچنین این تیم با ۶ عنوان قهرمانی در باشگاه های کونکاکاف، دومین تیم پرافتخار این مسابقات محسوب می شود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب