مقصد مدافع استقلال بعد از جدایی مشخص شد

مقصد مدافع استقلال بعد از جدایی مشخص شد

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه خیبر خرم‌آباد در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خود با میلاد فخرالدینی وارد مذاکره شده و به توافق با این بازیکن دست پیدا کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - میلاد فخرالدینی که در فصل اخیر بازی در تیم های آلومینیوم اراک و استقلال را تجربه کرد و یک انتقال در زمستان داشت، حالا هم احتمالا راهی یک باشگاه جدید شود و به خیبر خرم آباد انتقال یابد.

این مدافع راست 34 ساله که تجربه بازی در تراکتور، مس کرمان، ذوب آهن و ... را هم دارد، دو سال و نیم موفق در آلومینیوم اراک سپری کرد ولی شرایط خوبی در استقلال نداشت و فقط دوبار در ترکیب قرار گرفت که این اتفاق و احتمال جذب مدافع جدید موجب شد تا از جمع آبی ها جدا شود.

باشگاه خیبر خرم آباد در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خود با میلاد فخرالدینی وارد مذاکره شده و به توافق با این بازیکن دست پیدا کرده که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قرارداد نهایی بین آنها امضاء می شود.

فخرالدینی یک سال دیگر از قراردادش با استقلال باقی مانده بود، اما به دلیل شرایط این تیم و فرصت بیشتر برای بازی مجبور به جدایی است و احتمالا سر از خیبر خرم آباد دربیاورد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب