جزئیات بیست وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی

جزئیات بیست وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - فراخوان بیست‌وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از فارس - گروه دانشگاه خبرگزاری فارس روابط عمومی دانشگاه تهران، بیست وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی با هدف بررسی کتاب های منتشرشده در حوزه نشر دانشگاهی و ترغیب نویسندگان و مترجمان به تولید آثار فاخر و منابع علمی مورد نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور توسط مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران برگزار می شود.

 

عضو هیأت علمی بودن یکی از مؤلفان و مترجمان در یکی از دانشگاه های کشور، انجام چاپ اول کتاب در یکی از سال های ۱۳۹۸، ۱۳۹۹، ۱۴۰۰؛ ارسال فایل الکترونیکی متن اصلی کتاب های ترجمه ای، ارسال شرح حال علمی پدیدآورندگان علمی و ارسال دو نسخه از هر کتاب از جمله شرایط ارسال آثار به دبیرخانه بیست وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی است.

این جشنواره در گروه های تخصصی کشاورزی و محیط زیست، فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم انسانی، معماری و هنرهای زیبا، علوم پایه، پزشکی و دامپزشکی و بخش بین الملل (کتاب های غیرفارسی و کتاب های فارسی نویسندگان خارجی) برگزار می شود.

بخش ویژه این دوره از جشنواره کتاب سال دانشگاهی به کتاب هایی که در حوزه تولید، حمایت از تولید و تولید دانش بنیان تألیف شده باشند اختصاص پیدا کرده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه بیست وهفتمین جشنواره کتاب سال دانشگاهی، آخرین فرصت ارسال آثار تا پایان خرداد ۱۴۰۱ و آئین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان همزمان با هفته پژوهش و فناوری خواهد بود.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان شانزدهم، مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران ارسال و برای کسب اطللاعات بیشتر با شماره تلفن های ۸۸۰۰۱۰۸-۸۸۰۰۹۳۳۶ و ۸۸۰۱۲۰۷۶ تماس بگیرند.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب