قیمت ایمپلنت دندان تهران سال 1401

قیمت ایمپلنت دندان تهران سال 1401

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳ زمان مطالعه : 5 دقیقه
در جدول پایین قیمت انواع ایمپلنت دندان در تهران را قرار داده ایم. و در ادامه می توانید قیمت بهترین نوع ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

براساس مقاله قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 از قیمت 5.000.000 تومان تا 18.000.000 تومان قیمت هر واحد ایمپلنت دندان است.

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 چقدر است؟ ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ هزینه بهترین ایمپلنت دندان چقدر است؟ در این مقاله شما را با ایمپلنت دندان و قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 آشنا کنیم.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان به انگلیسی Dental Implants امروزه محبوب ترین روش برای پر کردن جای خالی دندان یا دندان های از دست رفته می باشد.

ایمپلنت دندان در واقع یک پایه از جنس تیتانیوم است که به عنوان ریشه دندان درون استخوان فک قرار میگیرد و پس از گذشت دوره بهبودی روکش ایمپلنت و تاج دندان نصب می شود.

قیمت ایمپلنت دندان نسبت به دیگر روش هایی که برای پر کردن جای خالی دندان استفاده می شوند کمی بالاتر است اما در عوض طول عمر بالاتر و مفیدتری دارد.

هزینه انواع ایمپلنت دندان در ایران چقدر است؟

قیمت و هزینه کاشت انواع ایمپلنت دندان متفاوت است و براساس کشور سازنده ایمپلنت و مارک ایمپلنت دندان متفاوت است.

در جدول پایین قیمت انواع ایمپلنت دندان در تهران را قرار داده ایم. و در ادامه می توانید قیمت بهترین نوع ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

برای مشاهده انواع ایمپلنت دندان و قیمت آن با ما همراه باشید.

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1401 بر حسب عوامل مختلفی تعیین میگردد. در تعیین هزینه ایمپلنت دندان عوامل بسیاری همچون مارک ایمپلنت دندان، کشور سازنده ایمپلنت، ضمانت ایمپلنت و دستمزد متخصص ایمپلنت تاثیر گذار هستند.

جدول قیمت ایمپلنت دندان ارزان پرطرفدارترین ایمپلنت های اقتصادی

مارک ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

ضمانت

ایمپلنت ایرانی 3A

3.000.000  تومان

ندارد

ایمپلنت بایوتک

5.000.000 تومان

5 سال

ایمپلنت sic

6.500.000 تومان

5 سال

ایمپلنت sewonmedix

8.000.000 تومان

10 سال

 

هزینه ایمپلنت ایرانی

جدول هزینه ایمپلنت دندان ارزان را مشاهده کردید که در این بین قیمت ایمپلنت ایرانی را نیز برای شما عزیزان ذکر کردیم. ایمپلنت دندان ایرانی امروزه مورد توجه بسیاری از بیماران و متخصصین ایمپلنت دندان قرار گرفته است.

ایمپلنت ایرانی 3A  کیفیت مناسبی دارد و توانسته است با برند های دیگر ایمپلنت دندان رقابت کند. قیمت ایمپلنت ایرانی در حدود 3 میلیون تومان است.

در جدول بعدی قیمت بهترین ایمپلنت دندان های پرطرفدار در ایران را می توانید مشاهده کنید که رنج قیمتی از 8 تا 16 میلیون تومان دارند.

قیمت ایمپلنت دندان در ایران

قیمت ایمپلنت دندان در ایران به عواملی مثل مارک ایمپلنت دندان – مدت ضمانت و کیفیت و طول عمر ایمپلنت بستگی دارد و براساس این موارد ایمپلنت دندان قیمت متفاوتی دارد.

در جدول بالا قیمت ایمپلنت دندان ارزان تهران و همچنین قیمت ایمپلنت ایرانی را شرح دادیم تا بصورت کامل از ایمپلنت دندان ارزان آگاه شوید. در جدول بعدی قیمت پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها را ذکر میکنیم.

 

جدول قیمت ایمپلنت دندان رایجترین و پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها

مارک ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

ضمانت

ایمپلنت بایوتم

8.500.000 تومان

10 سال

ایمپلنت دیو dio

9.000.000 تومان

10 سال

ایمپلنت مگاژن

10.000.000 تومان

10 سال

ایمپلنت دنتیوم

11.000.000 تومان

10 سال

ایمپلنت اشترومن نئودنت

12.000.000 تومان

20 سال

ایمپلنت اشترومن iti  تیتانیوم

16.000.000 تومان

30 سال

 

 

جدول قیمت بهترین ایمپلنت دندان تهران

ایمپلنت دندان های معرفی شده در جدول بالا جزو رایجترین ایمپلنت دندان های مورد استفاده در بین پزشکان است و همچنین در بین بیماران نیز طرفداران بسیاری دارد.

در ادامه بهترین ایمپلنت دندان ها را به همراه قیمت و ضمانت آنها معرفی میکنیم همراه ما باشید.

 

جدول قیمت ایمپلنت دندان بهترین ایمپلنت دندان ها

مارک ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

ضمانت

ایمپلنت نئودنت

12.000.000 تومان

مادام العمر

ایمپلنت زیمر

13.000.000 تومان

مادام العمر

ایمپلنت اشترومن iti روکسالید

16.000.000 تومان

مادام العمر

ایمپلنت iti titanium active

16.500.000  تومان

مادام العمر

ایمپلنت اشترومن iti SLA active

17.000.000 تومان

مادام العمر

ایمپلنت اشترومن iti roxalid active

18.000.000 تومان

مادام العمر

 

سوالات متداول در مورد ایمپلنت دندان

سوالات متداولی در مورد ایمپلنت دندان پرسیده می شود که امروزه دغدغه بیماران عزیز آیریک است و در این قسمت به این سوالات پاسخ می دهیم.

آیا ایمپلنت دندان دائمی است ؟

بله ایمپلنت دندان یک درمان دائمی است در صورتی که بخوبی مراقبت کنید و از ایمپلنت باکیفیتی استفاده کرده باشید.

ورم بعد از ایمپلنت چقدر طول میکشد ؟

ورم ایمپلنت دندان معمولا از 3 روز تا 10 روز طول میکشد تا بهبود یابد اما در برخی موارد دیده شده بعد از ایمپلنت ورم نمی کند.

هزینه بهترین ایمپلنت چقدر است ؟

هزینه ایمپلنت برای هر دندان 18.000.000 تومان برای بهترین ایمپلنت سوئیسی اشترومن است.

قیمت ایمپلنت دندان جلو چند است ؟

هزینه ایمپلنت دندان جلو برای کاشت ایمپلنت دندان جلو تفاوتی نمی کند اما برای دندان جلو روکش ایمپلنت گرانتر و زیباتری استفاده می شود که حدودا 3 میلیون تومان گرانتر است.

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟

به طور کلی ایمپلنت دندان 4 جلسه درمانی نیاز دارد و از 4 الی 6 ماه با توجه به میزان جراحی زمان لازم دارد.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه چقدر است ؟

هزینه ایمپلنت با بیمه انجام می شود اما باید توجه داشته باشید که آیا بیمه مورد نظر پوشش درمان ایمپلنت دندان را دارد یا خیر و همینطور معمولا بخشی از مبلغ ایمپلنت را بیمه قبول میکند.

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد

زمان دقیق کاشت ایمپلنت دندان پس از معاینه پزشک متخصص مشخص می شود. زمان لازم برای کاشت ایمپلنت دندان و روکش ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

معمولا افرادی که میخواهند برای کاشت ایمپلنت دندان اقدام کنند این سوال را در ذهن خود دارند که ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد ؟

 یکی از عوامل مهم در زمان کاشت ایمپلنت دندان تعداد ایمپلنت مورد نیاز است. اگر فقط به کاشت یک عدد ایمپلنت دندان نیاز باشد عمل کاشت پایه ایمپلنت در یک جلسه و کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد اما اگر تعداد ایمپلنت افزایش یابد قطعا به زمان درمان و بهبودی بیشتری نیاز است.

مورد بعدی درمان های جانبی ایمپلنت دندان است که گاها با توجه به وضعیت فک و استخوان بیمار ممکن است لازم شود، و به زمان بیشتری احتیاج دارند.

درمان هایی همچون اضافه کردن لثه، پودر استخوان و یا لیفت سینوس مطمئنا این موارد اگر به درمان کاشت ایمپلنت اضافه شوند و زمان ایمپلنت دندان بیشتر طول میکشد.

منبع:

https://iricclinic.com/ایمپلنت-دندان/

اخبار گوناگون در برخط