ارتقای کادیلاک اسکالید

ارتقای کادیلاک اسکالید

۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - موتور استوک کادیلاک تنها ۴۲۰ اسب بخار (۳۱۳کیلووات) و ۴۶۰پوندفوت (۶۲۳ نیوتن‌متر) پیچش تولید می‌کند که شاهد افزایش ۵۵ درصدی در خروجی است. در دینامومتر، اسکالید تیونینگ‌شده ۵۲۰ اسب بخار (۳۸۷کیلووات) و ۵۳۶ پوندفوت (۷۲۶ نیوتن‌متر) گشتاور به چرخ‌های خود می‌دهد.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از فرارو - کادیلاک اسکالید این روز ها شاهد یک ارتقای قوی در موتور خود بوده است. تیونینگ H ۶۵۰ برای این شاسی بلند لوکس و هر شاسی بلند دیگر با موتور L ۸۷ از جنرال موتورز در دسترس است و رتبه بندی خروجی موتور را افزایش داده و قابلیت های عملکرد خودرو را بهبود می بخشد.

به گزارش دنیای اقتصاد، کادیلاک تیونینگ شده ۶۵۰ اسب بخار قدرت (۴۸۴ کیلووات) و ۶۵۹ پوندفوت (۸۹۳ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. اسکالید V ۶۸۲ اسب بخار (۵۰۸ کیلووات) و ۶۵۳ پوند فوت (۸۸۵ نیوتن متر) گشتاور را از موتور ۷/ ۲لیتری سوپرشارژ ۲/ ۶لیتری V ۸ خود ارائه می دهد.

موتور استوک کادیلاک تنها ۴۲۰ اسب بخار (۳۱۳کیلووات) و ۴۶۰پوندفوت (۶۲۳ نیوتن متر) پیچش تولید می کند که شاهد افزایش ۵۵ درصدی در خروجی است. در دینامومتر، اسکالید تیونینگ شده ۵۲۰ اسب بخار (۳۸۷کیلووات) و ۵۳۶ پوندفوت (۷۲۶ نیوتن متر) گشتاور به چرخ های خود می دهد.

این افزایش قدرت می واند کادیلاک را در ۳/ ۵ ثانیه به سرعت ۶۰مایل در ساعت (۹۶کیلومتر در ساعت) برساند که بهتر از ۱/ ۶ثانیه مورد نیاز برای استوک اسکالید است. این شاسی بلند تیونینگ شده همچنین می تواند یک چهارم مایل را در ۵/ ۱۳ثانیه طی کند که یک ثانیه سریع تر از مدل استاندارد است.

هنسی با اضافه کردن یک سوپرشارژر ۹/ ۲لیتری، یک اینترکولر و یک سیستم اگزوز از جنس استنلس استیل، ۲۳۰ اسب بخار (۱۷۱کیلووات) اضافی از موتور ۲/ ۶لیتری L ۸۷ V ۸ به دست می آورد. این شرکت همچنین نرم افزار مدیریت موتور را بهبود بخشید و تهویه میل لنگ را اضافه کرد و حالت های تعلیق و تمام چرخ محرک را بدون تغییر باقی گذاشت.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب