گوشی موبایل کوکاکولا چه ویژگی هایی دارد؟  -  اطلاعاتی که در توییتر منتشر شد
سرویس علم و فناوری - معاون شرکت ریلمی با انتشار تصویری در صفحه توییترش، همکاری این شرکت و کوکاکولا را در تولید گوشی موبایل تایید کرد.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از همشهری - و جی اس ام آرنا، گوشی موبایل کوکاکولا یک نسخه ویژه از ریلمی ۱۰ پرو (Realme ۱۰ Pro) است. در چند روز گذشته، خبرهایی از ورود گوشی موبایل با برند کوکاکولا به بازار به منتشر شده و با توجه به شباهت ها، حدس زده می شد که این گوشی نسخه ویژه ای از ریلمی ۱۰ باشد. اخیرا ریلمی از همکاری خود با کوکاکولا خبر داد و به این گمانه زنی ها رسمیت بخشید.

توییت مدهو شث معاون شرکت ریلمی نشان می دهد که گوشی موبایل کوکاکولا، یک نسخه ویژه از ریلمی ۱۰ پرو خواهد بود. شث عکسی از نسخه هایپراسپیس گلد ریلمی ۱۰ پرو با انعکاس قوطی کوکاکولا روی پنل پشتی آن منتشر کرد و نشان می دهد گوشی کوکاکولا نسخه ویژه ای از محصول این شرکت خواهد بود. 

  گوشی موبایل کوکاکولا چه ویژگی هایی دارد؟  -  اطلاعاتی که در توییتر منتشر شد

تصویری که مدهو شث در توییتر منتشر کرد

اگر رندر لو رفته کولافون واقعی باشد، احتمالا این گوشی موبایل با یک نشان تجاری کوکاکولا در پشت آن عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی هوشمند دارای تصاویر پس زمینه، تم ها یا آهنگ های ویژه الهام گرفته از کوکاکولا ارائه می شود یا نه. احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری از همکاری ریلمی و کوکاکولا ارائه خواهد شد. 


ویژگی های گوشی ریلمی ۱۰ را می توانید در ویدیوی زیر تماشا کنید: 

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب