(تصویر) آیفون تاشو بهترین گوشی جهان می شود

(تصویر) آیفون تاشو بهترین گوشی جهان می شود

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - مدت‌ها است شایعه‌های زیادی درباره یک گوشی آیفون تاشو منتشر می‌شود. حالا جدیدترین گزارش درباره آیفون تاشو نشان می‌دهد این گوشی با قابلیت جذابش، می‌تواند تمام گوشی‌های تاشونده جهان را پشت سر بگذارد و به بهترین تبدیل شود.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از فرارو - مدت ها است شایعه های زیادی درباره یک گوشی آیفون تاشو منتشر می شود. حالا جدیدترین گزارش درباره آیفون تاشو نشان می دهد این گوشی با قابلیت جذابش، می تواند تمام گوشی های تاشونده جهان را پشت سر بگذارد و به بهترین تبدیل شود.

به گزارش گجت نیوز، این که اپل در حال کار کردن روی یک گوشی تاشو است، واقعیتی است که بر هیچکس پوشیده نیست. با این که هنوز زمان دقیق یا حتی حدودی معرفی گوشی تاشو اپل مشخص نیست اما گفته می شود این مدل به قابلیت جذابی مجهز خواهد بود که آن را به بهترین تاشو جهان تبدیل خواهد کرد.

(تصویر) آیفون تاشو بهترین گوشی جهان می شود

اپل از نیازهای کاربران گوشی های هوشمند تاشو آگاه است و می خواهد در اولین گوشی تاشو خودش، یکی از مهم ترین نگرانی های آن ها را با استفاده از یک قابلیت از بین ببرد.

یکی از مهم ترین مشکلات گوشی های تاشو که در برندهایی مانند سامسونگ، موتورولا و … قابل مشاهده است، ضعف بالای آن ها در هنگام سقوط است. هر چند اکثر گوشی های هوشمند معمولی هم در زمان سقوط احتمال خرابی دارند اما در گوشی های تاشو با توجه به نمایشگر به شدت حساس و لولای تاشو، احتمال آسیب بالاتر می رود. همچنین هزینه تعمیر این گوشی ها چندین برابر گوشی های معمولی است که باعث نگرانی بیشتر کاربران می شود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب