اپل واچ سری 10؛ صفحه نمایش بزرگ تر و بدنه نازک تر!

اپل واچ سری 10؛ صفحه نمایش بزرگ تر و بدنه نازک تر!

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس علم و فناوری - انتظار می‌رود هر دو مدل اپل واچ سری ۱۰ صفحه‌نمایش بزرگ‌تری داشته باشند.

به گزارش سرویس علم و فناوری خبر ناب به نقل از فرارو - اپل ظاهراً تغییرات نسبتاً بزرگی را برای اپل واچ ۲۰۲۴ در نظر گرفته است. طبق گزارش جدید بلومبرگ، اپل واچ سری ۱۰ دارای صفحه نمایش بزرگ تر، طراحی نازک تر و عملکرد سریع تری خواهد بود. بااین حال، ظاهراً اپل در برنامه های خود برای ارائه قابلیت های سلامتی جدید با مشکلاتی مواجه شده است.

به گزارش دیجیاتو، انتظار می رود هر دو مدل اپل واچ سری ۱۰ با کد های N۲۱۷ و N۲۱۸ امسال صفحه نمایش بزرگ تری داشته باشند. در واقع، گرمن می گوید که اندازه نمایشگر این دو مدل، تقریباً به بزرگی صفحه نمایش اپل واچ اولترا خواهد بود.

افزایش اندازه صفحه نمایش اپل واچ سری ۱۰

گزارش جدید مارک گرمن، با طرح های شماتیکی که هفته گذشته از این ساعت فاش شد، مطابقت دارد. این طرح ها نشان می دهد که نسخه بزرگ تر اپل واچ سری ۱۰ صفحه نمایش ۲ اینچی دارد که کمی بزرگ تر از صفحه نمایش ۱.۹۳ اینچی اپل واچ اولترا است. گرمن همچنین می گوید که اپل واچ سری ۱۰ نازک تر خواهد بود، اما بعید است که طراحی آن چندان متفاوت باشد.

اپل واچ سری ۱۰ و اپل واچ اولترا ۳ به احتمال فراوان پردازنده قدرتمندتری خواهند داشت. درحالی که این امر می تواند زمینه را برای برخی از ابزار های هوش مصنوعی در آینده فراهم کند، گرمن می گوید اپل درحال حاضر هیچ برنامه ای برای ارائه قابلیت های Apple Intelligence روی این ساعت های هوشمند ندارد.

درباره قابلیت های جدید پایش سلامت، گزارش های قبلی حاکی از آن بود که اپل واچ سری ۱۰ ویژگی های نظارت بر فشار خون و آپنه خواب را اضافه می کند. اما طبق گزارش تازه بلومبرگ، اگرچه اپل در سال گذشته میلادی پیشرفت هایی در رابطه با این ویژگی ها داشته، اکنون «با مشکلات جدی مواجه شده است».

به نظر می رسد که فناوری فشار خون اپل واچ آنطور که انتظار می رود، در طول آزمایش ها قابل اعتماد نبوده است. به همین دلیل احتمال دارد این مشکلات اپل را وادار کند که انتشار آن را به تعویق بیندازد. از سویی قابلیت تشخیص آپنه خواب اپل واچ با داده های اشباع اکسیژن خون مرتبط است. درحال حاضر، مدل های اپل واچ که توسط اپل در ایالات متحده فروخته می شوند، به دلیل ممنوعیت کمیسیون تجارت بین الملل ایالات متحده (ITC)، قابلیت سنجش اکسیژن خون را ارائه نمی دهند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب