این خانم معلم مهربان را می شناسید؟  -  او در پاکدشت ناپدید شد + ویدیو و عکس
سرویس فیلم - 9 ماه از گم شدن خانم معلم پاکدشتی می گذرد و هنوز هیچ ردی از او پیدا نشده است و این در حالی است که مظنونین این پرونده آزادانه در شهر می چرخند. ...


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس فیلم خبر ناب به نقل از رکنا - گم شدن معلم پاکدشتی مدتی قبل رخ داد.بعد از گم شدن معلم پاکدشتی خودرو او کشف شد.گم شدن معلم پاکدشتی در دستور کار پلیس قرار گرفت.بعد از گم شدن معلم پاکدشتی یک سیم کارت در خودرو او کشف شد.رسیدگی به پرونده گم شدن معلم پاکدشتی در جریان رسیدگی قرار دارد.

خرداد ماه امسال زمانی که مریم نقدی معلم دو مدرسه در منطقه پاکدشت استان تهران ناگهان ناپدید شد، خانواده او موضوع را سریع به پلیس اطلاع دادند.

شب بعد از گم شدن خانم معلم بود که خودروی او در اطراف شهرستان پاکدشت کشف شد.زمانی که ماموران پلیس ماشین خانم معلم را بعد از انجام تحقیقات به دختر او تحویل دادند،دختر جوان به نام مهدیس فرجی یک سیم کارت از داخل ماشین مادرش پیدا کرد که همین باعث شد تعدادی مظنون در پرونده بازداشت شده و مورد بازجویی قرار گرفتند اما هنوز بعد از گذشت 9 ماه از ناپدید شدن مریم نقدی زمانی،معمای ناپدید شدن او رازگشایی نشده است.

گم شدن خانم معلم پاکدشتی

مهدیس فرجی،دختر 24 ساله خانم معلم در مورد ناپدید شدن مادر خود به خبرنگار رکنا گفت:«روز حادثه مادرم تا ظهر آنلاین بود و حتی برای شاگردان خود در برنامه شاد پیام گذاشته بود.اما مطابق معمول به خانه نیامد و ساعت حدود 2 ظهر موبایلش خاموش شد.من خیلی نگران بودم و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.فردای آن روز بود که ماشین مادرم در حوالی شهرستان کشف شد اما هیچ نشانی از مادرم در آن نبود. خودرو تیبا سفید مدتی تحت اختیار ماموران آگاهی بود و بعد از اتمام مراحل تحقیقاتی خودرو را در اختیار من قرار دادند.زمانی که من خودرو را تفتیش کردم، یک سیم کارت در خودرو پیدا کردم که فورا آن را تحت اختیار ماموران اداره آگاهی گذاشتم.ماموران صاحب سیم کارت را شناسایی کرده و تحت تحقیقات قرار دادند که مشخص شد او همشهری مادرم بوده و خواهرش چند سال قبل در نزدیکی خانه ما سکونت داشته است.صاحب سیم کارت که یک خانم جوان بود ادعا می کرد که سیم کارت را خواهرش استفاده می کرده و خواهر او هم بازداشت شد.خواهرش ادعا کرد که سیم کارت را از او ربوده بودند اما در مورد زمان سرقت سیم کارت ادعاهای ضد و نقیضی مطرح کرد.نقطه زنی موبایل ها هم نشان می داد که آن خانم با دو مظنون دیگر پرونده در شب حادثه در یک محل بودند.مظنونین پرونده با قید وثیقه آزاد هستند و بازجویی فنی مثمر ثمری برای رازگشایی از معمای گم شدن مادرم انجام نشده است.»

مریم نقدی زمانی 12 سال قبل از همسر خود جدا شده و با توجه به اینکه سرپرست خانوار بود برای امرار معاش 2 شیفت کار می کرد.او دو دختر 24 و 13 ساله دارد که چشم انتظار رسیدن خبری از مادرشان هستند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب