فیلم تلخ از پلیس آمریکا که مرد سیاه پوست معلول را کشت + جزئیات

فیلم تلخ از پلیس آمریکا که مرد سیاه پوست معلول را کشت + جزئیات

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - مأموران پلیس آمریکا در حومه شهر لس‌آنجلس مرد سیاه‌پوستی را که هر دو پایش قطع بود و سعی داشت از دست ماموران فرار کند با شلیک گلوله به قتل رساندند. ...

به گزارش سرویس فیلم خبر ناب به نقل از رکنا - پلیس آمریکا پنجشنبه گذشته فردی سیاه پوست به نام "آنتونی لو" 36 ساله را که معلول بوده و توانایی ایستادن نداشته در "هانتینگتون پارک"، کالیفرنیا به قتل رساند.

ایندیپندنت نوشت، در رویارویی که توسط یکی از شاهدان ضبط شده و در رسانه های اجتماعی منتشر شده است، لو که از ویلچر استفاده می کند، در حالی که چاقویی در دست دارد و از چند افسر پلیس که به نظر می رسد اسلحه به سمت او نشانه می روند، دور می شود. اندکی پس از آن، پلیس چندین بار به وی شلیک کرده و او را کشت.

اداره پلیس هانتینگتون پارک در این رابطه گفت که افسران آن در حوالی ساعت 3:45 بعدازظهر پنجشنبه به تماس مردی که گزارش داده بود توسط فردی روی ویلچر مورد اصابت چاقو قرار گرفته، پاسخ دادند. پس از رسیدن پلیس به محل، آن ها با لو روبه رو شدند.

پلیس گفت که افسران ابتدا سعی کردند او را تحت تعقیب قرار دهند، اما نتوانستند او را از تهدید آنها با چاقو منع کنند، و سپس به او شلیک کردند.

تیراندازی به یک مرد سیاه پوست ، در حالی اتفاق می افتد که خشونت پلیس علیه سیاه پوستان آمریکایی بار دیگر به دلیل قتل "تایر نیکولز" توسط پلیس در ممفیس و قتل "کینان اندرسون" توسط پلیس در لس آنجلس در خط مقدم آگاهی ملی قرار گرفته است.

فیلمی که هفته گذشته منتشر شد، خشم تازه ای را نسبت به قتل در ممفیس و سراسر کشور آمریکا برانگیخت و آمریکایی ها با شرکت در تظاهرات در چندین شهر واکنش نشان دادند.

اکنون، خانواده لو و شهروندان خواستار اجرای عدالت در مورد او نیز هستند.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب