تصویر  -  نوشته روی بازوبند کاپیتان انگلیس خبرساز شد

تصویر - نوشته روی بازوبند کاپیتان انگلیس خبرساز شد

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - پیامی که روی بازوبند هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، در بازی دیشب این تیم مقابل سنگال نوشته شده بود با تحسین مواجه شده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - در دیدار دیشب تیم ملی انگلیس مقابل سنگال در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر که با پیروزی ۳-۰ سه شیرها به پایان رسید هری کین، کاپیتان انگلیس، با بازوبندی به میدان رفت که روی آن پیام "تحصیل برای همه" نوشته شده بود.

هری کین در جام جهانی ۲۰۲۲ تاکنون با بازوبندهایی وارد زمین شده که روی آنها سه پیام مختلف نوشته شده است. پیام هایی انسان دوستانه که با تحسین همراه بوده است.

کاپیتان انگلیس در دو بازی مرحله گروهی مقابل ایران و آمریکا با بازوبندی به میدان رفت که عبارت " نه به تبعیض" را نمایش می داد. او در بازی آخر مرحله گروهی مقابل ولز هم با پیام " از کودکان محافظت کنید" به میدان رفت. دیشب در مقابل سنگال هم بازوبند کاپیتانی انگلیس پیام "تحصیل برای همه" را روی خود داشت.

تصویر  -  نوشته روی بازوبند کاپیتان انگلیس خبرساز شد

با توجه به اینکه در کشورهای کمتر توسعه یافته و از جمله بسیاری از کشورهای آفریقایی، کودکان زیادی به دلیل فقر مادی قادر به حضور در مدارس نبوده و از تحصیل محرومند، پیام بازوبند هری کین در بازی مقابل سنگال، که خواهان فراهم شدن امکان تحصیل برای همه کودکان بوده است مورد توجه قرار گرفته است.

منبع: ورزش سه

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین