کسی جرات ندارد درمورد این مربی حرف بزند  -  علاقه شدید رختکن به ادامه کار با سرمربی ناکام
سرویس بین الملل - حمایت بازیکنان تیم ملی آلمان از هانسی فلیک، سرمربی این تیم، باعث شده که تغییر او کار دشواری به نظر برسد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - حذف تیم ملی آلمان از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موجی از انتقاد را علیه این تیم، کادر فنی و بازیکنانش به دنبال داشته است. 

این دومین دوره متوالی است که تیم ملی آلمان قادر به صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیست و همین باعث شده که انتقادها از نحوه عملکرد فدراسیون فوتبال این کشور و مدیران آن نیز شدت بگیرد. 

بسیاری معتقد هستند که فلیک باید همین حالا از کارش برکنار شود تا فرصتی برای انتخاب جانشین مناسب برای او وجود داشته باشد. 

این در حالی است که مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۴ در ماه مارس سال آینده میلادی آغاز خواهد شد و این فاصله کم به یکی از دلایل عدم برکناری فلیک تبدیل شده است. 

روزنامه آلمانی کیکر معتقد است که بخش مهمی از مسئولیت ناکامی تیم ملی آلمان بر عهده این مربی است. اشتباهات او در انتخاب ترکیب اصلی، اعتماد کورکورانه به توماس مولر، تعویض های نادرست، تغییرات متعدد پست ها و تصمیماتی از این دست نقش مهمی در عدم موفقیت آلمان داشته است. 

اما دلیل دیگری هم جز فرصت کم تا یورو ۲۰۲۴ و نبود گزینه مناسب برای جانشینی این مربی آلمانی وجود دارد و آن هم حمایت بسیاری از بازیکنان تیم ملی آلمان از فلیک است. 

گفته می شود که بخش مهمی از رختکن این تیم علاقه بسیار زیادی به او دارند و همچنان مشتاق همکاری با فلیک در تیم ملی هستند و این کار را برای تغییر او تا حد زیادی دشوار کرده است. 

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین