دختران پله عصبانی شدند؛ پدرمان امروز نمی میرد!

دختران پله عصبانی شدند؛ پدرمان امروز نمی میرد!

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - پله، اسطوره فوتبال برزیل، همچنان در بیمارستان و تحت درمان قرار دارد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - بسیاری از فوتبال دوستان در روزهای اخیر نگران وضعیت سلامتی پله و حضور دوباره او در بیمارستان بودند.

در حالی که گفته شده بود این اسطوره فوتبال برزیل دیگر به شیمی درمانی جواب نمی دهد و این شرایطش را خطرناک کرده است اما حالا مشخص شده که او در چند هفته گذشته به کرونا مبتلا شده بود و به همین دلیل از روز سه شنبه در بیمارستانی در سائو پائولو تحت درمان های تنفسی قرار دارد.

کلی و فلاویا، دو دختر پله، روز گذشته در گفتگو با فانتاستیکو این موضوع را تایید و اعلام کردند که بستری شدن او ارتباطی با بیماری سرطان که پله در چند سال اخیر در حال مبارزه با آن بوده ندارد و در عین حال تاکید کردند که هنوز زمان مشخصی برای مرخص شدنش اعلام نشده است.

فلاویا در این باره به خبرنگاران گفت:« خبرهای منتشر شده درباره پاسخ ندادن بدن پدرم به شیمی درمانی اشتباه و غیرمنصفانه است. این که بگوییم در شرایط ناپایدار قرار دارد درست نیست. مردم باید حرف ما را بیشتر از هر کس دیگری بپذیرند. ما دوست نداریم چنین اتفاقی رخ دهد. می دانیم که این شرایط روزی پیش خواهد آمد اما در حال حاضر چنین چیزی نیست.»

آنها تاکید کردند که بهترین راه اطلاع از شرایط جسمانی پله از طریق بیانیه های منتشر شده از سوی بیمارستان و همچنان صفحات اعضای درجه یک خانواده او در شبکه های اجتماعی است و هر خبر دیگری در این باره کذب است.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

علیرضا ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
پله هیجوقت نمیمیرد