پوتین: آدم های عادی مراکز پزشکی را مین گذاری نمی کنند

پوتین: آدم های عادی مراکز پزشکی را مین گذاری نمی کنند

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - مهر : رئیس جمهور روسیه اقدام نیروهای اوکراین در مین‌گذاری مراکز پزشکی در ماریوپل را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - تاس، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با اشاره به اقدام نیروهای اوکراینی در مین گذاری مراکز بهداشتی و درمانی در شهر ماریوپل، گفت که «انسان های عادی چنین کاری نمی کنند.»

پوتین امروز به همراه مارات خوسنولین، معاون نخست وزیر روسیه از شهر ماریوپل و سکونتگاه های تازه تاسیس در این شهر بازدید کرد.

خوسنولین در این بازدید گفت که او بلافاصله پس از آزاد شدن شهر از بیمارستانی بازدید کرده و با چشمان خودش دیده که پناهجویان در ساختمان های مجاور سکونت داشته و بیماران هم در این ساختمان ها بستری شده و جراحی ها نیز در مراکز مجاور انجام می شود زیرا «تمام تجهیزات پزشکی مین گذاری شده بودند.»

پوتین: آدم های عادی مراکز پزشکی را مین گذاری نمی کنند

پوتین در واکنش به این اظهارات گفت: انسان های عادی چنین کاری نمی کنند.

رئیس جمهور روسیه برای نخستین بار از آغاز عملیات نظامی این کشور در اوکراین، به طور غیرمنتظره از مناطق تحت کنترل روسیه در دونباس بازدید کرده است.

پوتین دیروز (شنبه) در نهمین سالروز الحاق کریمه به مسکو، به این شبه جزیره سفر کرده بود و سفر اخیر وی به دونباس دو روز پس از صدور حکم بازداشت برای او از سوی دیوان کیفری بین المللی انجام شد.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب