درخواست آتش بس در غزه از سوی ژنرال های ارشد اسرائیلی

درخواست آتش بس در غزه از سوی ژنرال های ارشد اسرائیلی

۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - ژنرال‌های ارشد اسرائیلی خواهان آتش‌بس در غزه هستند. این گزارشی است که  روزنامه نیویورک تایمز آمریکا آن را تهیه کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - همشهری آنلاین: ژنرال های ارشد اسرائیلی خواهان آتش بس در غزه هستند. این گزارشی است که روزنامه نیویورک تایمز آمریکا آن را تهیه کرده و در این ارتباط نوشته است:

«ژنرال های ارشد اسرائیلی خواهان آتش بس در غزه هستند حتی اگر این مسئله به بقای جنبش حماس در این باریکه منجر شود. ژنرال های اسرائیلی بر این باورند که آتش بس بهترین راه برای آزادی ۱۲۰ اسیر اسرائیلی در غزه است. آن ها همچنین عنوان کردند که نیروهای ارتش در صورت جنگ زمینی علیه حزب الله، برای بهبودی و بازیابی توان خود به زمان نیاز دارند. به اعتقاد ژنرال های اسرائیلی، آتش بس با حماس در غزه می تواند توافق با حزب الله را هم تسهیل کند.»

در ادامه این گزارش آمده است:

«ژنرال های اسرائیلی تاکید کردند که ارتش از جنگی ابدی که طی آن همه توان و مهماتش به تدریج از بین برود، می ترسد و ماندن حماس در قدرت برای استرداد اسرای اسرائیلی ظاهرا بهتر از گزینه های دیگر است. ژنرال های اسرائیلی آتش بس در غزه و انتقال شماری از نیروها به مرزهای شمالی برای بازیابی توان ارتش در صورت وقوع جنگی گسترده با حزب الله را امری ضروری دانسته و تاکید کردند که شمار نیروهای ذخیره ارتش که به خدمت فراخوانده می شوند، رو به کاهش است.»

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب