روایت پالتیکو از علت ضعف بایدن در مناظره

روایت پالتیکو از علت ضعف بایدن در مناظره

۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - منابع مطلع در گفت‌وگو با رسانه آمریکایی به برخی علل عملکرد ضعیف بایدن در اولین مناظره انتخاباتی اشاره کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین از ایسنا، منابع مطلع گفتند که «جو بایدن» رئیس جمهور و نامزد حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور، ۲ روز پیش از عملکرد ضعیف خود در مناظره انتخاباتی با «دونالد ترامپ» به دلیل سرماخوردگی شدید و خستگی به سختی قادر به صحبت کردن بود.

روز جمعه(دیروز) بایدن در گفت وگویی با شبکه ای بی سی نیوز گفته بود که او بیمار بوده و در طول مناظره حالش بسیار بد بوده است.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: نشریه پالتیکو روز جمعه در گزارشی با نقل قول از پنج منبع مطلع مطرح کرد که بایدن ۲۵ ژوئن با سرماخوردگی از خواب بیدار شد و با کارمندانش تمرین کوتاهی برای مناظره داشت، بعد تمام روز را استراحت کرد. جواب آزمایش کووید-۱۹ او منفی شده بود.

در گزارش پالتیکو آمده است که روز بعد، دستیاران او تلاش کردند به مناظره برسند و آمادگی برای آن تا صبح پنج شنبه ادامه داشت.

منابع مطلع به پالتیکو گفتند: برخی دستیاران ریاست جمهوری معتقدند که افزایش تمرین ها بایدن را خسته تر کرد.

بایدن در اولین مناظره با ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا در پنج شنبه گذشته، گیج و سردرگم بود که نگرانی ها درباره توان شناختی او در ۸۱ سالگی را شدت بخشید.

عملکرد ضعیف او در این مناظره باعث شده است برخی سیاستمداران دموکرات، اهداکنندگان کمک های مالی و دیگر حامیان خواستار کناره گیری او از رقابت های انتخاباتی شوند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در ماه نوامبر برگزار شود.

ترامپ و بایدن در ۱۰ سپتامبر در مناظره دیگری شرکت خواهند کرد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب