به پزشکیان برای موفقیت در جلب اعتماد ملت ایران تبریک می گوییم
سرویس بین الملل - رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی ضمن تبریک به حاکمیت و ملت ایران به مناسبت برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جدید کشورمان را به وی تبریک گفت.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین المسیره، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جدید ایران را به وی تبریک گفت.

به گزارش مهر، المشاط در این پیام اعلام کرد: موفقیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را که در فضایی امن، سالم و در سطحی بالا از سلامت و شفافیت برگزار شد به ملت و حاکمیت ایران تبریک می گوئیم.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن ادامه داد: به مسعود پزشکیان برای جلب اعتماد ملت ایران تبریک می گوئیم و موفقیت در مأموریت بزرگ وی در راستای رشد ایران و حفاظت از امنیت و ثبات آن را برای او آرزومندیم.

المشاط تصریح کرد: ما بر توجه به تقویت روابط میان یمن و ایران در راستای منافع ۲ کشور و ۲ ملت در زمینه های گوناگون تاکید می کنیم.

علاوه بر این «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن نیز در پیام تبریکی جداگانه اعلام کرد: موفقیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را به ملت و حاکمیت ایران تبریک می گوئیم و پیروزی در انتخابات و جلب اعتماد ملت ایران را به رئیس جمهور منتخب ایران تهنیت عرض می کنیم.

گفتنی است سران کشورهای مختلف منطقه و جهان امروز شنبه با ارسال پیام هایی پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ایران را تبریک گفتند.

دکتر مسعود پزشکیان در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی مأخوذه، پیروز شد. سعید جلیلی دیگر نامزد این انتخابات نیز ۱۳ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۷۹ رأی را به دست آورد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس بین الملل