جنگ با حزب الله چه بلایی بر سر رژیم صهیونیستی می آورد؟

جنگ با حزب الله چه بلایی بر سر رژیم صهیونیستی می آورد؟

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم امروز یکشنبه با انتشار دستورالعمل نهادهای امنیتی، از بلایی که به محض وقوع جنگ گسترده با حزب الله لبنان بر سر رژیم صهیونیستی خواهد آمد، خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» اعلام کرد که تشکیلات جبهه داخلی رژیم اسرائیل، دستورالعملی را برای اجرا در صورت آغاز جنگ گسترده با حزب الله به مسئولان شوراها و شهرک های صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی ابلاغ کرده است.

به نقل از ایرنا براساس این دستورالعمل، در صورت هرگونه جنگ گسترده با حزب الله لبنان، برق به صورت گسترده و برای دست کم ۷۲ ساعت و خدمات اینترنت و تلفن همراه از ۲۴ تا ۴۸ ساعت قطع خواهد شد.

سامانه هشدار از طریق تلفن همراه و دیگر دستگاه های جدید هشدار به شهرک نشینان نیز قطع شده و به صورت دستی و از طریق بلندگوهای قدیمی به شهرک نشین ها هشدار داده خواهد شد.

قطع دست کم یک هفته ای آب در مناطق گسترده ای از فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای جنگ گسترده رژیم صهیونیستی با حزب الله لبنان اعلام شده است.

در این دستورالعمل به شهرک نشینان حتی کسانی که در شهر تل آویو زندگی می کنند، دستور داده شده است که دست کم تا سه روز در پناهگاه ها باقی بمانند.

براساس این دستورالعمل، اختلال در تامین و توزیع غذا، افزایش کار بیمارستان ها و آوارگی گسترده شهرک نشینان از شمال و مرکز فلسطین اشغالی به سمت جنوب فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای درگیری گسترده با حزب الله است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب