به جای بایدن این 2 نفر آمریکا را اداره می کنند؟  -  ادعای جالب یک سناتور
سرویس بین الملل - تامی توبرویل، سناتور آمریکایی در مصاحبه خود با فاکس نیوز اعلام کرد که این بایدن نیست که کشور را اداره می‌کند؛ بلکه نانسی پلوسی، چاک شومر و باراک اوباما، اداره کشور آمریکا را در دست دارند.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - ، توبرویل، سناتور جمهوری خواه آمریکایی در مصاحبه خود ضمن انتقاد از وضعیت سلامت روانی و جسمی بایدن اذعان کرد که پس از گذشت یک سال از ریاست جمهوری بایدن، دیگر او قدرت اداره کشور را نداشته است و سایر افراد از جمله پلوسی، اوباما و شومر به همراه دولت پنهان اداره امور کشور آمریکا را در دست داشته اند.

پلوسی و شومر از افراد برجسته حزب دموکرات به شمار می روند که به ترتیب ریاست مجلس نمایندگان آمریکا و رهبری حزب دموکرات در مجلس سنا را در کارنامه خود دارند.
وی در ادامه افزود: علاوه بر این افراد، بلینکن، وزیر امور خارجه و جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی تصمیمات لازم را می گرفتند و آنها کنترل را در دست داشتند نه رئیس جمهور.

باوجود گذشت بیش از یک هفته از مناظره فاجعه بار بایدن با ترامپ، همچنان نه تنها انتقادات کاهش نیافته؛ بلکه با اصرار بایدن بر ماندن در کورس رقابت، این انتقادات همچنان روبه افزایش است و رفته رفته زوایای بیشتری از وضعیت بد سلامتی روانی بایدن منتشر می شود.

منبع: فارس

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب