(هنیه) به (پزشکیان) تبریک گفت

(هنیه) به (پزشکیان) تبریک گفت

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با ارسال نامه‌ای، انتخاب دکتر پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جدید کشورمان را به وی تبریک گفت.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس طی نامه ای، پیروزی دکتر پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشورمان را به وی تبریک گفت.

هنیه در این نامه تاکید کرد: این نامه تبریک را در هنگامه ای برای شما ارسال می کنیم که ملت و مقاومت فلسطین در یکی از شرافتمندانه ترین نبردهای تاریخی خود به سر می برند.

به گزارش مهر به نقل از المیادین، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در ادامه این نامه افزود: ما و ملتمان به خدمت شما به ایران، عبور از چالش ها و سختی ها، حرکت در مسیر اتحاد امت اسلامی در برابر دشمن خود و یاری مسئله محوری امتمان اطمینان داریم.

گفتنی است سران کشورهای مختلف منطقه و جهان در روزهای گذشته با ارسال پیام هایی پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم ایران را تبریک گفتند.

دکتر مسعود پزشکیان در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی مأخوذه، پیروز شد. سعید جلیلی دیگر نامزد این انتخابات نیز ۱۳ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۷۹ رأی را به دست آورد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب