پاسخ سنگین حزب الله لبنان به ترور رزمنده مقاومت اسلامی

پاسخ سنگین حزب الله لبنان به ترور رزمنده مقاومت اسلامی

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - حزب‌الله لبنان در واکنش به ترور یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی در جاده دمشق- بیروت، جولان اشغالی را با ده‌ها موشک کاتیوشا به آتش کشید.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - حزب الله لبنان در واکنش به ترور یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی حملات سنگینی را به جولان اشغالی انجام داد.

در همین راستا اداره اطلاع رسانی حزب الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض و تروری که دشمن اسرائیلی در الصبوره در جاده دمشق بیروت به انجام رساند، رزمندگان مقاومت اسلامی روز سه شنبه نهم جولای ۲۰۲۴ در چندین نوبت مقر فرماندهی لشکر ۲۱۰ جولان در پایگاه نفح را با ده ها موشک کاتیوشا هدف قرار دادند.

به گزارش مهر به نقل از النشره، علاوه بر این حزب الله لبنان در بیانیه دیگری تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه های امن به ویژه در شهرک رب ثلاثین، رزمندگان مقاومت اسلامی روز سه شنبه نهم جولای ۲۰۲۴ ساختمانی در شهرک المناره را که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

منابع رسانه ای وابسته به رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که در پی حملات موشکی حزب الله لبنان به جولان اشغالی آتش سوزی هایی در این منطقه اشغالی به وقوع پیوسته است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب