متخصص پارکینسون: بایدن علائم زوال عصبی را دارد

متخصص پارکینسون: بایدن علائم زوال عصبی را دارد

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - یک متخصص پارکینسون گفت: رئیس‌جمهوری آمریکا نشانه‌های کلاسیک زوال عصبی (neurodegeneration) را دارد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین دکتر تام پیتس، متخصص پارکینسون در گفت وگو با ان بی سی نیوز  به نشانه هایی مانند تعادل نداشتن بایدن هنگام راه رفتن، قدم های کوتاه و فقدان حرکت بازوها هنگام راه رفتن اشاره کرد.

به نقل از ایسنا این پزشک متخصص با تاکید بر اینکه او هر روز با ۲۰ مورد از موارد مشابه بایدن در مطب برخورد دارد، با اشاره به عملکرد رئیس جمهور آمریکا در محافل عمومی گفت: تشخیص بیماری بایدن کار سختی نیست. او ویژگی های کلاسیک تخریب عصبی و مشکلات کلمه یابی دارد.

تازه ترین گزارش ها حاکی از آن است که یک متخصص پارکینسون در طول هشت ماه در یک سال و نیم اخیر، هشت بار به کاخ سفید رفت و آمد داشته است. اما کاخ سفید مدعی است که یک متخصص اعصاب، سه بار بایدن ۸۱ ساله را معاینه کرده است.

عملکرد ضعیف بایدن در ماه گذشته در اولین مناظره ریاست جمهوری با دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه و رئیس جمهوری سابق آمریکا، به سوال هایی در مورد توانایی او برای شرکت در انتخابات منجر شد.

به رغم درخواست چهره های برجسته حزب دموکرات از بایدن برای کناره گیری، او در مورد توانایی اش برای شرکت در انتخابات و پیروزی مجدد اصرار دارد.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب