ادارات این استان ها پنجشنبه تعطیل شدند

ادارات این استان ها پنجشنبه تعطیل شدند

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس بین الملل - با توجه به افزایش دمای هوا و به استناد مصوبه شورای امنیت ملی کشور، ادارات بسیاری از استان ها در روز پنجشنبه (21 تیرماه) تعطیل اعلام شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبر ناب به نقل از همشهری - همشهری آنلاین، با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم بر کشور و افزایش دما و حفظ پایداری شبکه برق، دستگاه های اجرایی، بانک ها و شهرداری های استان سمنان در روز پنجشنبه تعطیل شد. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: تمامی سازمان ها، ادارات و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به استثنا مراکز خدمات رسان، درمانی و نظامی روز پنجشنبه مورخ ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ تعطیل است.

همچنین به گفته مدیرکل مدیریت بحران زنجان، با موافقت استاندار دستگاه های اجرایی استان به دلیل مدیریت مصرف انرژی پنج شنبه تعطیل خواهند بود. همچنین تمامی دستگاه های اجرایی استان های کرمان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی و چهارمحال و بختیاری در این روز تعطیل اعلام شد.

دو هفته متوالی

براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران کرمانشاه، روزهای پنجشنبه این هفته و هفته آینده ( ۲۱ و ۲۸ تیر) ادرات استان تعطیل شدند و روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه هفته آینده هم دو ساعت زودتر تعطیل می شوند. همچنین همه دستگاه های اجرایی استان یزد از تاریخ ۱۷ تیرتا ۱۵ شهریور ماه در روزهای پنچشنبه هر هفته تعطیل هستند.

در عین حال، اداره های خوزستان طبق اعلام استانداری خوزستان شنبه ۲۳ تیرماه به دلیل افزایش دما تعطیل است و به صورت دورکاری فعالیت خواهند داشت. با توجه به گزارش هواشناسی در خصوص افزایش دما و به منظور پایداری شبکه برق استان فعالیت تمام ادارات، سازمان ها، شرکت ها، موسسات دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، موسسات عمومی و غیردولتی، شهرداری ها، دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و مراکز و موسسات آموزشی خوزستان در روز شنبه مورخ ۲۳ تیرماه به صورت دورکاری اعلام شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان چهارشنبه (20 تیرماه) و پنجشنبه (21 تیرماه) تغییر کرده است.

همچنین فعالیت ادارات خراسان شمالی با توجه به تداوم گرمای شدید هوا و به منظور مدیریت مصرف انرژی در روز پنجشنبه یک ساعت زودتر تعطیل می شود.

منبع: روزنامه همشهری

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب