نوسان بازار خودرو شدت گرفت؛ این خودرو مونتاژی 60 میلیون تومان پایین آمد -  جدول قیمت ها
سرویس اقتصادی - اغلب محصولات داخلی و مونتاژی امروز کار خود را نوسانی آغاز کردند. اما همچنان قیمت برخی از خودروها همانند روز گذشته ثابت باقی مانده‌اند.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از همشهری - تجارت نیوز، قیمت خودرو امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ در اکثر محصولات با افت و خیز کار خود را آغاز کرد. البته این تغییرات بیشتر در بین محصولات داخلی بوده است.

با توجه به قیمت های به دست آمده، بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روزهای گذشته نوسانی گزارش می شوند.

قیمت خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی صبح امروز در حالت نوسانی خفیف به کار خود ادامه داد.

پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما و پژو ۲۰۷ دنده ای هیدرولیک از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش سه میلیون تومانی و چهار میلیون تومانی به قیمت ۷۹۵ میلیون تومان و ۷۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شوند.

دنا پلاس (۶ سرعته) از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، با افزایش دو میلیون تومانی به قیمت ۸۳۰ میلیون تومان در بازار معامله می شوند.

کوییک GXR-L و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت هفت میلیون تومان و پنج میلیون تومانی نسبت به روزهای گذشته به نرخ ۴۳۲ میلیون تومان و ۸۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

وانت زامیاد (رادیال) در شمار محصولات این شرکت، با رشد سه میلیون تومانی به قیمت ۵۷۶ میلیون تومان رسید.

نوسان بازار خودرو شدت گرفت؛ این خودرو مونتاژی 60 میلیون تومان پایین آمد -  جدول قیمت ها

قیمت خودروهای مونتاژی

X۵۵ پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرد. که با کاهش هفت میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و ۵۰۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با افزایش هشت میلیون تومانی به قیمت سه میلیارد و ۲۸ میلیون تومان به فروش می رسد.

هونگچی H۵ از محصولات جذاب بهمن موتور، با افت ۶۰ میلیون تومانی به قیمت چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قابل معامله است.

هایما اس ۷ ( S۷ ) وهایما اس ۷ ( S۷ ) صندوق برقی از دسته محصولات جذاب مونتاژی، هر دو با افت یکسان ۱۵ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۶۵۳ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان در بازار معامله می شوند.

نوسان بازار خودرو شدت گرفت؛ این خودرو مونتاژی 60 میلیون تومان پایین آمد -  جدول قیمت ها

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب