سرویس ناب پلاس - تصویری از مادر بریتنی منتشر شد که چهره او نزدیک به 20 سال از دخترش جوانتر نشان می دهد. ...
غوغای زیبایی و جوانی مادر بریتنی !  -  مادر شیک تر از دختر ! + عکس باورنکردنی

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - بریتنی اسپیرز از سه سالگی مشغول یادگیری رقص شد و در پنج سالگی در فستیوال محلی بروی صحنه رفت و در همان سن در گروه کُر کلسیای محل زندگی خود نیز حضور داشت. او سپس وارد رشته ژیمناستیک شد و در اغلب مسابقات شرکت می کرد تا اینکه با تشویق مادرش در 8 سالگی برای آزمون هنرپیشگی تست داد.

بریتنی اسپیرز در سال 1992 که 11 ساله بود بعد از حضور در برنامه تلویزیونی «جستجوی ستاره» مورد توجه قرار گرفت و توانست در چندین تبلیغات بازرگانی ایفای نقش کند. بریتنی سال 1997 در 17 سالگی زمانی که مشغول تحصیل در مقطع دبیرستان بود، وارد یک گروه موسیقی پاپ دخترانه بنام «اینسوس» شد. او سپس یک یک آهنگ منتشر کرد که دیده نشد تا اینکه در تور کنسرت آمریکا با حمایت مجله نوجوانان آمریکایی شرکت کرد و بعد از آن وارد گروه موسیقی ‘N Sync شد. بریتنی در نوامبر 2016 بریتنی در زمان ساخت موزیک ویدوی آهنگ «مهمانی چرت زدن» با سام اصغری از بازیگران این کلیپ وارد یک رابطه عاشقانه شد و در نهایت هم روز 9 ژوئن 2022 مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

عکسی عجیب و غریب از مادر بریتنی خواننده معروف و همسر سام اصغری در فضای مجازی منتشر شد که جوانی او برای کاربران عجیب به نظر می رسد.

غوغای زیبایی و جوانی مادر بریتنی !  -  مادر شیک تر از دختر ! + عکس باورنکردنی

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس