سرویس ناب پلاس - سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود به درگذشت شهرام عبدلی واکنش عجیبی نشان داده است. ...
واکنش متفاوت سحر قریشی به درگذشت شهرام عبدلی ! + استوری ای که از دوبی منتشر شد

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون و مدل ایرانی، متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران است. سحرقریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.سحر قریشی سابقه بازی در فیلم های موفقی همچون اتومبیل، پنج ستاره، محرمانه تهران، آب نبات چوبی، دربست آزادی، شیفت شب، سه بیگانه، زن ها فرشته اند ۲، ایکس لارج، نیوکاسل و دوباره با هم را در کارنامه هنری خود دارد.

سکته مغزی ناگهانی شهرام عبدلی در 46 سالگی و فوت او پس از نه روز واکنش های بسیار زیادی را در میان چهره های مطرح کشور به دنبال داشته است. در این رابطه سحر قریشی نیز به فوت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون واکنش نشان داده است.

او یک تصویر از شهرام عبدلی در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده و به شکل خلاصه از دو کلمه برای ابراز ناراحتی اش استفاده کرده و نوشته است:

واکنش متفاوت سحر قریشی به درگذشت شهرام عبدلی ! + استوری ای که از دوبی منتشر شد

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس