سرویس ناب پلاس - محمدرضا گلزار بازیگر و مجری سابق تلویزیون با انتشار یک یادداشت جنجالی به حضورش در برنامه تحویل سال 1402 واکنش نشان داده است. ...
جالب ترین شایعه درمورد محمدرضا گلزار !  -  آقای جنتلمن تاب نیاورد ! + عکس جواب دندان شکن !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - محمدرضا گلزار بازیگر، نوازنده، مجری، خواننده و مدل ایرانی متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است. محمدرضا گلزار در سال ۱۳۷۹ با نقش آفرینی در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری سینما کسب کرد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. محمدرضا گلزار از سال ۱۳۷۷ فعالیت موسیقی خود را به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. محمدرضا گلزار در این گروه به عنوان نوازنده سازهای گیتار، ارگ و پرکاشن نیز فعالیت کرده است. از میان آثار محمدرضا گلزار می توان به عناوینی همچون دموکراسی تو روز روشن، سیزده گربه روی شیروانی، شام آخر، مادر قلب اتمی، ساخت ایران، رحمان ۱۴۰۰، ما همه با هم هستیم، کلاغ پر، کما، آینه بغل، عاشقانه و گیسو اشاره کرد.

روزهای گذشته بود که برخی کاربران مدعی شدند که احسان علیخانی و دیگر مجریان مشهور برگزار کننده مراسم تحویل سال تلویزیون از اجرای برنامه نوروز پیش رو سر باز زده اند.بعد گروهی دیگر ادعا کردند که به جای احسان علیخانی قرار است که محمدرضا گلزار برنامه تحویل سال شبکه 3 را اجرا کند.

او که سال 97 برنامه برنده باش را برای تلویزیون اجرا کرد، حالا در یادداشتی اینستاگرامی به ادعای اجرای برنامه تحویل سال واکنش نشان داده و نوشته است: خبری پخش شده مبنی بر حضور من در تلویزیون برای برنامه سال تحویل که رسما تکذیب می کنم.

جالب ترین شایعه درمورد محمدرضا گلزار !  -  آقای جنتلمن تاب نیاورد ! + عکس جواب دندان شکن !

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس