خبری خوش برای رضا داوونژاد که بعد فوتش منتشر شد

۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - پس از فوت رضا داوود نژاد اخباری خوش حال کننده برای ایشان منتشر شده است که همه طرفداران رضا داوود نژاد را بسیار خوشحال کرده است. ...
خبری خوش برای رضا داوونژاد که بعد فوتش منتشر شد

مصائب شیرین 2 توقیف شده رضا داوودنژاد اکران می شود

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - علیرضا داوود نژاد کارگردان سینما و تلویزیون خبر از اکران فیلم سینمایی مصائب شیرین 2 محصول سال 1397 داد، فیلمی که تنها پس از گذشت چند ماه از فوت رضا داوود نژاد اکران خواهد شد و مخاطبان برای آخرین بار او را بر روی پرده سینما خواهند دید. در این بخش از نمناک درباره فیلم سینمایی مصائب شیرین 2 اطلاعاتی ارائه نموده ایم.

علیرضا داوودنژاد کارگردان مشهور سینما که در سال 1377 مصائب شیرین 1 را ساخت، بعد از گذشت چند سال اقدام به ساخت دومین فصل این فیلم سینمایی کرد. در حالی که زمان های مختلفی برای اکران مصائب شیرین 2 مشخص شده بود اما به دلایل نامعلومی این فیلم سینمایی اکران نشد و حالا پس از سالها و فوت رضا داوود نژاد پسر آقای کارگردان و بازیگر این فیلم اکران نشده به سینماها می آید.

بازیگران فیلم مصائب شیرین 2

زنده یاد رضا داودنژاد ، ترلان پروانه ، نیکی کریمی ، مونا داودنژاد، زهرا داودنژاد، علی داودنژاد، همایون کاظمی، سارا لوئیز کاظمی و محمدرضا داودنژاد در فیلم مصائب شیرین 2 به ایفای نقش پرداختند.

خبری خوش برای رضا داوونژاد که بعد فوتش منتشر شد

اکران فیلم مصائب شیرین پس از فوت رضا داوود نژاد

داستان فیلم مصائب شیرین 2 رضا داودنژاد

مصائب شیرین 2 ماجرای جشن تولد دختری 18 ساله است که مستقل از پدر و مادرش برای خودش تولدی ترتیب داده و پدر و مادر را به این جشن تولد دعوت میکند. پدر و مادر در فاصله آمدن از منچستر به لندن برای جشن تولد دخترشان گذشته ای که موجب فاصله انداختن میان آنها و فرزندشان شده است را مرور میکنند....

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس