سرویس ناب پلاس - همستر کامبت در یک قدمی پول شدن است؛ زیرا خبر از همکاری خود با بلاک چین محبوب تون داده است. آیا توکن HMSTR$ لیست خواهد شد؟ ...
همستر کامبت در یک قدمی پول شدن؛ توکن hmstr$ روی بلاکچین ton قرار گرفت

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - همستر کامبت در یک قدمی پول شدن است؛ زیرا خبر از همکاری خود با بلاک چین محبوب تون داده است. آیا توکن HMSTR$ لیست خواهد شد

جایگزین قطعی نات کوین طی هفته های اخیر، بی شک همستر کامبت است. این بازی تلگرامی با بیش از 116 میلیون کاربر در سراسر جهان، توانسته قله های بزرگی را فتح کند و به دستاوردهای مهمی برسد. دقیقش را بخواهید در تاریخ 11 خرداد بود که تیم توسعه دهنده این بازی ایردراپی، با انتشار ویدیویی در کانال یوتیوب خود اعلام کردند که به زودی توکن HMSTR$ روی بلاک چین TON راه اندازی می شود.

همستر کامبت در یک قدمی پول شدن

همکاری بلاک چین معروف تون با همستر کمبات به عنوان یکی از بهترین بازی های تلگرامی، امیدواری های زیادی راجع به آینده آن به وجود آورد و موجودی سکه ها یا پرافیت کاربران را یک قدم به پول شدن نزدیک کرد. از آنجایی که امروز شاهد جامعه 116 میلیون نفری Hamster Kombat هستیم و انتظارات از این پروژه افزایش یافته، تصمیم گرفته ایم به دو جنبه مهم آن بپردازیم.

همستر کامبت در یک قدمی پول شدن؛ توکن hmstr$ روی بلاکچین ton قرار گرفت

همستر یک بازی کلیکی موفق بعد از نات کوین است که به طرز باورنکردنی موفق شد جامعه گسترده ای برای خود به وجود آورد. آمار و ارقام شرکت کنندگان در این بازی بی سابقه بوده و همین باعث شده انتظارات زیادی پیرامون آن شکل بگیرد و توقع اعضای جامعه افزایش یابد. هم اکنون تیم توسعه دهنده همستر باید جامعه وفادار خود را راضی نگه دارند و با توزیع منصفانه توکن HMSTR$ کام کاربران را شیرین سازند.

دو نکته مهم و ضروری درباره همستر کمبات

همستر با توجه به فتح قله های بزرگ، هم اینک باید به فکر رضایت نسبی جامعه باشد و با تغذیه از کاربران و راضی نگه داشتن آنها زنده بماند. اگر یک درصد نتواند از عهده توزیع پاداش یکسان و منصفانه برآید، اهداف و برنامه ریزی ها و نقشه راهی که برای آینده تدارک دیده، کأن لم یکن خواهد شد و کل اکوسیستم آن به ورطه نابودی کشیده می شود.

باید توجه داشت که شریک و حامی اصلی بازی همستر کامبت، بلاک چین تون است و در صورت عدم موفقیت همستر در توزیع توکن HMSTR$ موجی از ناامیدی و بدبینی شبکه TON را فراخواهد گرفت. همچنین سایر بازی هایی که قرار است تحت رهبری این بلاکچین به منصه ظهور برسند، با شکست حتمی مواجه خواهند شد و کاربران خود را از دست خواهند داد.

همستر کامبت در یک قدمی پول شدن؛ توکن hmstr$ روی بلاکچین ton قرار گرفت

نکته دوم این که در رأس بلاکچین تون، موسس تلگرام قرار دارد و او به عنوان بنیان گذار این پیام رسان، بیشترین سود را از بازی های تلگرامی خواهد برد. هم اینک سرمایه عظیمی به سمت بازی های تلگرامی سرازیر شده و قسمتی از سود آنها به جیب پاول دورف روانه خواهد شد.

بی شک پاول دورف نقشه بزرگی در سر دارد و شکست همستر کامبت می تواند تمامی آمال و آرزوهای این مغز متفکر را با شکست حتمی و یقینی مواجه سازد. نقش موسس تلگرام در پشت پرده چنین بازی های سرگرم کننده ای، جاذب سرمایه است و به همین خاطر باید برای موفقیت خودش هم که شده، جامعه را اقناع کند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس