بهاره رهنما زن سرخ پوش میدان فردوسی شد + عکس

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - نمایش میدان یاقوت، روایتی از زن سرخ‌پوش میدان فردوسی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، روی صحنه می‌رود. ...
بهاره رهنما  زن سرخ پوش میدان فردوسی شد + عکس

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - نمایش «میدان یاقوت» به کارگردانی و نویسندگی بهاره رهنما و تهیه کنندگی فرهاد قائمیان از ۲۰ خرداد ۱۴۰۳، در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود. ایوب آقاخانی به عنوان مشاور هنری و بهاره رهنما و محمدرضا آزادفرد نیز به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند.در این اثر که توسط مؤسسه فرهنگی هنری «باران سا» و با همکاری فرهنگسرای نیاوران تهیه شده است، بازیگرانی مانند الناز تهامی، سعید اردشیری، سهیلا مفیدی و جمعی از هنرجویان مؤسسه «باران سا» به ایفای نقش می پردازند. موسیقی این اثر نیز به صورت زنده و به خوانندگی علیرضا شفا و آراز احمدی است که توسط نوازندگان حرفه ای اجرا می شود.

بهاره رهنما  زن سرخ پوش میدان فردوسی شد + عکس

در این اثر که توسط مؤسسه فرهنگی هنری «باران سا» و با همکاری فرهنگسرای نیاوران تهیه شده است، بازیگرانی مانند الناز تهامی، سعید اردشیری، سهیلا مفیدی و جمعی از هنرجویان مؤسسه «باران سا» به ایفای نقش می پردازند. موسیقی این اثر نیز به صورت زنده و به خوانندگی علیرضا شفا و آراز احمدی است که توسط نوازندگان حرفه ای اجرا می شود.

نمایش «میدان یاقوت» از یکشنبه ۲۰ خرداد از ساعت ۱۹ در فضای باغ فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود و بلیت آن در سایت تیوال قابل تهیه است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس