حاشیه های خانم (بیکاز) صدای مجلس را هم درآورد

حاشیه های خانم (بیکاز) صدای مجلس را هم درآورد

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - نماینده چابهار در مجلس در اظهاراتی از حواشی سفر برخی افراد به قطر برای حمایت از تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه هم میهن: نماینده چابهار در مجلس در اظهاراتی از حواشی سفر برخی افراد به قطر برای حمایت از تیم ملی در جام جهانی انتقاد کرد.

حاشیه های خانم (بیکاز) صدای مجلس را هم درآورد

معین الدین سعیدی:

* مضحک است که با پول ملت تعدادی را به قطر بفرستند. علی القاعده کسانی که عرق وطن دارند، باید خودشان برای این سفر ها هزینه کنند نه آنکه از بیت المال این هزینه را بپردازند. چرا و بر چه اساسی هزینه ای که می توانست صرف سلامت مردم بلوچستان شود، به افرادی خاص اختصاص می یابد؟

حاشیه های خانم (بیکاز) صدای مجلس را هم درآورد

* (با اشاره به اینکه برخی معتقدند هدف این هزینه، استفاده از فرصت جام جهانی برای توسعه انقلاب بوده): «اگر هدف این بوده حداقل کسانی می رفتند که الفبای انگلیسی را بلد باشند تا اگر می خواهند در انتقال مفاهیم انقلاب همکاری کنند، قدرت برقرار کردن ارتباط را داشته باشند. انتخاب افراد بر چه اساسی صورت گرفته است؟ کمیسیون اصل ۹۰ و کمیسیون فرهنگی مجلس باید این سفر را بررسی کنند تا مشخص شود افراد بر چه اساسی انتخاب شدند و چه ضرورتی داشته که در شرایط کنونی کشور به این افراد قطرگردی کنند؟»

* (با بیان اینکه ۶۳ میلیارد تومان برآورد اولیه این سفر است): «گزارش هایی دارم که این مبلغ بیش از ۶۳ میلیارد تومان بوده است. با این پول می توانستند حداقل یک بیمارستان ۳۲ تخت خوابه در سیستان و بلوچستان راه اندازی کنند یا به چند روستا آب رسانی کنند.»

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

تو ران بابایی ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
خا ک بر ََ سر ت صبا کما لی

علی ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
خانه از پایبست ویران است

ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
خانه از پای بسط ویران است

دانشجو ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۳
واقعا چه لزومی داره این هزینه های گزاف و کلان از بیت المال مردم برای سفر دسته جمعی یه عده آدم بی هنر به قطر در حالیکه این هزینه ها می توانست صرف روستاها محروم شود جاهایی که حتی آب شرب ندارن یا یک درمانگاه یا مدرسه ندارن چه کسی جواب گوی این همه اسراف در بیت المال هست چرا برای یک عده افراد خاص اینقدر ولخرجی می کنید در حالیکه مردم عادی باید به خاطر هزینه های گزاف حسرت یک مسافرت ساده بر دلشون هست ؟ اگر این بیت المال در جای خودش مصرف میشد و اختلاس ودزدی های بیت المال نبود این مردم در رفاه کامل زندگی می کردن نه مثل الان که لنگ هزینه های اولیه تشکیل یک زندگی ساده باشند