مرندی: هفته خوبی برای رژیم صهیونیستی در داخل و خارج نیست

مرندی: هفته خوبی برای رژیم صهیونیستی در داخل و خارج نیست

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران طی پیامی در صفحه توئیتر خود با اشاره به عملیات ناموفق پهپادی شب گذشته در نزدیکی اصفهان نسبت به عواقب چنین اقداماتی هشدار داد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - یک کارشناس مسایل بین الملل با اشاره به حمله پهپادی ناموفق در اصفهان هشدار داد که این گونه اقدامات بدون پیامد نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران طی پیامی در صفحه توئیتر خود با اشاره به عملیات ناموفق پهپادی شب گذشته در نزدیکی اصفهان نسبت به عواقب چنین اقداماتی هشدار داد.

وی نوشت: هفته خوبی برای رژیم آپارتاید (صهیونیستی) چه در داخل و چه در خارج نیست. با این حال، حتی اگر نتانیاهو و متحدان تروریستی تحت حمایت غرب او در شمال عراق شکست خورده باشند، عواقبی در انتظارشان خواهد بود. هر دوی آن ها باید یاد بگیرند که تنبیه با شکست نیز همراه است.

در ساعات ابتدایی امروز (یک شنبه) وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح ایران از حمله ناموفق به یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع در استان اصفهان خبر داد.

وزارت دفاع با انتشار اطلاعیه ای درباره جزئیات این حادثه اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آن ها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آن ها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

وزارت دفاع در بخش دیگری از این اطلاعیه با تاکید بر اینکه این حمله ناموفق تلفات جانی نداشته است، درباره میزان آسیب واردشده به این مرکز نظامی، اعلام کرده است: این حادثه آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در ادامه خاطر نشان کرد که این نهاد به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب