مخبر: مصونیت در موضوع مولدسازی در مقابل تصمیم است نه تخلف

مخبر: مصونیت در موضوع مولدسازی در مقابل تصمیم است نه تخلف

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - مخبر در پاسخ به سوالی در خصوص مطرح شدن موضوع مصونیت در یکی از بند‌های مرتبط با مولدسازی گفت: این اشتباهی است که از این موضوع برداشت شده، مصونیت در مقابل تصمیم است نه تخلف، بی تردید هیچ تخلفی هیچ مصونیتی ندارد و با هر تسلطی در هر سطح و جایگاهی برخورد خواهد شد. برای مثال در ستاد کرونا تصمیماتش قابل پیگیری نبوده، ولی تخلفات در هر سطحی قابل پیگیری است.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - معاون اول رئیس جمهور از پیگیری نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر در پایان سیزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران، گفت: شورا ها به طور کلی و به ویژه شورای عالی استان ها ظرفیت بزرگ و مهمی هستند که می توانند در رسیدن دولت به اهدافش کمک موثری باشند. بی تردید باید این بستر کمک را به شکل بهینه مورد استفاده قرار دهید.

وی افزود: در آستانه برنامه های هفتم با تسهیل گری و باز کردن راه هایی از ظرفیت شورا ها و شهرداری ها در رسیدن به اهداف خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد. البته از سوی دیگر شورا ها نیز مشکلاتی دارند که تلاش خواهیم کرد این مشکلات را پیگیری و حل و فصل کنیم.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: یکی از نماد های مردم سالاری دینی شورا ها هستند که دولت نیز به این موضوع معتقد است و امیدواریم با یک تعامل بتوانیم از کمک شورا ها بهره بگیریم.

مخبر در پاسخ به سوالی در خصوص مطرح شدن موضوع مصونیت در یکی از بند های مرتبط با مولدسازی گفت: این اشتباهی است که از این موضوع برداشت شده، مصونیت در مقابل تصمیم است نه تخلف، بی تردید هیچ تخلفی هیچ مصونیتی ندارد و با هر تسلطی در هر سطح و جایگاهی برخورد خواهد شد. برای مثال در ستاد کرونا تصمیماتش قابل پیگیری نبوده، ولی تخلفات در هر سطحی قابل پیگیری است.

وی درباره موضوع نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در کشور نیز گفت: در برنامه دولت و وزارت کشور تقویت و نوسازی وسایل حمل و نقل عمومی به شدت پیگیری خواهد شد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب