مذاکره امیرعبداللهیان و گوترش درمورد برجام

مذاکره امیرعبداللهیان و گوترش درمورد برجام

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در ادامه رایزنی‌ها و گفتگوهای دیپلماتیک با وزرا و مقامات عالیرتبه شرکت‌کننده در پنجاه‌ودومین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو با دبیر کل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در ادامه رایزنی ها و گفتگوهای دیپلماتیک با وزرا و مقامات عالیرتبه شرکت کننده در پنجاه ودومین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو با دبیر کل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا، در این دیدار نسبتا مفصل و سازنده، موضوعات مختلف منطقه ای و بین المللی از جمله مسائل یمن، اوکراین، موضوع حقوق بشر، اقدامات و تحولات مرتبط با تقویت روند ثبات و همگرایی منطقه ای و ... مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

آخرین تحولات مرتبط با همکاری های ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی به منظور رفع اختلاف نظرهای فنی و سفر مقامات آژانس به تهران و همچنین تحرکات و اقدامات دیپلماتیک در حال انجام در خصوص مذاکرات رفع تحریم ها و بازگشت همه طرف ها به برجام نیز مورد تبادل نظر قرار گرفت. توافق شد که گام های طراحی شده در خصوص موضوعات یادشده با هماهنگی و استمرار مشورت های مشترک مورد پیگیری قرار گیرد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب