مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد

مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - ماموستا خضرنژاد، یکی از سوژه‌های اصلی رسانه‌های ضد انقلاب به ویژه اینترنشنال و بی بی سی فارسی در ماه‌های اخیر بوده است. این رسانه‌ها با تکیه بر انتشار شایعات و طرح ادعا‌های خلاف واقع تمام تلاش خود را برای جهت دار کردن پرونده قضایی این فرد به کار بسته‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - محمد خضرنژاد که به دلیل اقدامات مجرمانه به اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود با ابراز ندامت و پشیمانی و تعهد بر حسن رفتار، مشمول عفو شده و با تخفیف مجازات حکم به حبس تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا، طی روز های گذشته رسانه های معاند با خبرسازی در حواشی پرونده فردی به نام خضرنژاد، سعی بر دست گرفتن فضای اطلاع رسانی در این زمینه دارند. خضرنژاد با اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود که اخیرا با تخفیف مجازات از اعدام رهایی یافته و به حبس محکوم شده است.

ماموستا خضرنژاد، یکی از سوژه های اصلی رسانه های ضد انقلاب به ویژه اینترنشنال و بی بی سی فارسی در ماه های اخیر بوده است. این رسانه ها با تکیه بر انتشار شایعات و طرح ادعا های خلاف واقع تمام تلاش خود را برای جهت دار کردن پرونده قضایی این فرد به کار بسته اند.

جریان ضد انقلاب و رسانه هایشان تلاش داشتند علی رغم واقعیت، این پرونده را به مسائل قومیتی و مذهبی گره بزنند و یک پروژه اختلاف افکنانه جدید را کلید بزنند.

بر اساس اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، خضرنژاد که به دلیل اقدامات مجرمانه به اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود با ابراز ندامت و پشیمانی و تعهد بر حسن رفتار، با درخواست عفو تخفیف مجازات حکم و همچنین متعاقب پیگیری تعدادی از علمای اهل سنت، مشمول عفو شده و با تخفیف مجازات حکم به حبس تبدیل شده است.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب